Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PROGRAM] socialbyte - nowy program do facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PROGRAM] socialbyte - nowy program do facebooka (/Temat-PROGRAM-socialbyte-nowy-program-do-facebooka-138537)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


[PROGRAM] socialbyte - nowy program do facebooka - TechByte - 24-09-2016 09:20

socialbyte - nowy program do Facebooka

[Obrazek: VP287fA.png]

Funkcje
  • Dodawanie polubien do stron (z proponowanych lub addmefast)
  • Akceptowanie znajomych
  • Dołączanie do grup, po słowie kluczowym lub kategorii
  • Postowanie w grupach zwykłych i handlowych - dodawanie własnego podglądu linku oraz wielu zdjęć
  • System planowania
  • Możliwość otworzenia każdego konta w osobnej przeglądarce, w celu podglądu działan na koncie
  • Postowanie w wydarzeniach, stronach oraz na osi czasu - własnej oraz u znajomych
  • Możliwość exportowania znajomych, co jest przydatne podczas weryfikacji
  • Uzupełnianie profilu postami - zwiększa wiarygodność oraz żywotność konta
  • Łatwa organizacja kont oraz postów, dzięki systemowi zakładek
  • Możliwość exportowania grup do pliku, a następnie dołączania do nich innymi kontami

Zakup
Koszt programu to 30zł miesięcznie. Przed zakupem można skorzystać z 3 dniowych testów. W tym celu proszę o kontakt PW.

Więcej informacji (kliknij)


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - vojtec - 24-09-2016 09:51

Chętnie sprawdzę jak wygląda "zarządzanie" zapleczem przy pomocy takiego programu. Do tej pory hobbystycznie prowadziłem działania "ręczne" ale może będzie to krok naprzód Smile


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - mlody16918 - 24-09-2016 10:54

Obsluga proxy jest?


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - DGHubert - 24-09-2016 11:16

(24-09-2016 10:54)mlody16918 napisał(a):  Obsluga proxy jest?

Również zainteresowany pytaniem.

Z chęcią po testuje Smile


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - Depsi - 24-09-2016 11:36

Jestem zainteresowany testowaniem programu. Możliwe jest odpalenie go przez wine na ubuntu? :>


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - Itaru - 24-09-2016 14:08

Również jestem zainteresowany i chętnie przetestuje Smile


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - asiorek - 24-09-2016 15:17

Może to być coś czego szukałem. Mam nadzieję że na dniach znajdę chwilę by przeprowadzić test. System planowania czyli mogę sobie zaplanować że np o godzinie 12 dodaj posty na tej i tej grupie?


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - matek697 - 24-09-2016 15:24

Wkrótce planuję coś podziałać na grupach więc przy okazji chętnie przetestuje Wink


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - ClassAxion - 24-09-2016 16:11

Pamiętaj cho*ro, że nie dzieli się przez zero!

Ogólnie to program troszkę dużo waży przez tego CefSharp'a - potrzebny Ci on do czegoś? Ustaw sobie error_reporting na 0 w plikach PHP i weź nie sprawdzaj tyle razy czy token jest prawidłowy bo jeszcze jakiś AV pomyśli że twój program jest trojanem... Namespace który zawiera modele powinien się nazywać "Models" Idea

Więcej Ci nie powiem bo to się robi monotonne...

Pozdrawiam.

PS. Fajny Framework Smile


RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu - TechByte - 25-09-2016 01:48

(24-09-2016 10:54)mlody16918 napisał(a):  Obsluga proxy jest?

Obecnie nie ma, ale może zostać dodana. Do każdego konta osobna czy ustawienia globalne?

(24-09-2016 11:36)Depsi napisał(a):  Jestem zainteresowany testowaniem programu. Możliwe jest odpalenie go przez wine na ubuntu? :>

Nie sprawdzałem, ale z tego co czytałem to powinno się udać

(24-09-2016 15:17)asiorek napisał(a):  Może to być coś czego szukałem. Mam nadzieję że na dniach znajdę chwilę by przeprowadzić test. System planowania czyli mogę sobie zaplanować że np o godzinie 12 dodaj posty na tej i tej grupie?

Tak dokładnie. Można ustalić w które dni tygodnia, o której godzinie i z jakim odstępem ma dodawać posty

(24-09-2016 16:11)ClassAxion napisał(a):  Pamiętaj cho*ro, że nie dzieli się przez zero!

Ogólnie to program troszkę dużo waży przez tego CefSharp'a - potrzebny Ci on do czegoś? Ustaw sobie error_reporting na 0 w plikach PHP i weź nie sprawdzaj tyle razy czy token jest prawidłowy bo jeszcze jakiś AV pomyśli że twój program jest trojanem... Namespace który zawiera modele powinien się nazywać "Models" Idea

Więcej Ci nie powiem bo to się robi monotonne...

Pozdrawiam.

PS. Fajny Framework Smile

Skoro dodałem to chyba nie tylko po to, żeby instalka więcej zajmowała tylko jest używany do tego, aby można było wchodzić na konta i ręcznie coś robić bez konieczności logowania się przez własną przeglądarke.

Nie widzę powodu dla którego miałbym ustawić error_reporting na 0

Token jest sprawdzany co losowy czas, po to żebyś nie odpalił programu na dwóch komputerach jednocześnie, pozatym wydaje mi się ze to niekoniecznie powinno cie interesować.

Namespace który zawiera modele będzie sie u mnie nazywał Model w myśl nazwy wzorca projektowego MVVM (Model-View-ViewModel), tak jak powyżej też wydaje mi się ze nie powinno cie to interesować.

PS: Cieszę się, że umiesz dekompilować program, ale tak jak już wspomniałeś jest to monotonne i nic ci nie da, bo tego raczej nie skompilujesz, więc zajmij się swoimi serwerami a ja zajmę sie programami. I prosiłbym o nie poruszanie nieistotnych kwesti. O i byłbym zapomniał, widzę, że w SQL Injection też sie lubisz bawić

PS: Wysłałem dostęp wszytskim chętnym, jakbym kogoś przypadkowo pominął proszę o kontakt PW.