Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przekierowanie ruchu z YT na WP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Przekierowanie ruchu z YT na WP (/Temat-Przekierowanie-ruchu-z-YT-na-WP-138522)



Przekierowanie ruchu z YT na WP - SurpriseYT - 23-09-2016 16:29

Witam!

Chciałem zapytać czy ktoś próbował takiej praktyki i oczywiście o opinieSmile

Na kanale YT mam wejścia w adnotacje dziennie 120-200. Można dodać stronę www do adnotacji związaną z tematyką kanału, czyli przekierować każdy klik na moją stronę. Ruch jest zagraniczny głównie USA. Reklamy Adsense i kasa się zgadza.

Moje pytanie czy ktoś miał z czymś takim do czynienia oraz co myślicie o takiej praktyce?

Pozdrawiam,
SurpriseYT


RE: Przekierowanie ruchu z YT na WP - WujRock - 23-09-2016 17:21

Wiesz co jakiś super zarobków się nie spodziewał ale jeżeli jest to coś co nie zaszkadza twojemu kanałowi to trzemu nie. Ruch z USA jest bardzo dobry pod adsense, co na pewno widzisz po kanale Big Grin

Tylko no ta stronka musi być interesująca a nie tylko ruch taki ze instant wyłączenie strony Smile