Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Neumena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Neumena (/Temat-Dziennik-pracy-Neumena-138502)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy Neumena - Neuuu - 22-09-2016 22:49

Witajcie! hej ho i hejże hej!

Właśnie teraz zobaczyłem, że założyłem tutaj konto dwa lata temu i olałem sprawę. Od ponad miesiąca zaglądam tu regularnie bo chciałem zarabiać dodatkowe pieniądze w internecie a nawet aby stało się jednym z głownych źródeł dochodu. Obecnie wrociłem do domu rodzinnego bo trochę mnie nie było więc darmowe lokum daje więcej szans Smile

Coś o swoim doświadczeniu w zarabianiu - liznąłęm trochę allegro, pare nieudanych akcji sprowadzania zegarków z chin, trochę klikania w reklamy, ankiety ale w nic tak naprawdę mocniej się nie zaangażowałem. Po ostatnich zmianach w życiu postanowiłem sobie systematycznie prowadzić bloga związanego z rozwojem osobistym (do którego kilka razy się przymierzałem), ale też zarabiać na innych działaniach.

Co zamierzam robić?
- Skorzystałem z kursu użytkownika mysc i będę działał w temacie skracania.
- Prowadzenie bloga (min. 1 wpis tygodniowo + ulepszanie na bieżąco)
- Clixsense i programy tego typu.

Jaki jest mój cel?
Hmmm... spodobała mi się książka "laptopowy milioner" ale tak na poważnie to szukam też pasji w tym co robię.
Jeśli chodzi o zarobki jakie bym chciał osiągnąć to powiedzmy, że 200 zł w następne 30 dni. Cel może mały ale mierzalny i na początek na pewno wystarczy.

Hajsy
Clixsense 2.15,80 $
Neobux 0.06,7 $
Mypay 0,96 zł
Jest jeszcze recyclix ale tego nie liczę bo nie będę w nim raczej nic robił

Pójdę na łatwizne i podciągnę te pieniądze z buxów już pod ten cel bo prawdę mówiąc mógłbym zarobić tyle dzisiaj bez problemu. Poza tym dołącze jeszcze oczywiście skracanie, jeśli tylko przerobię już ten poradnik Smile

Dzisiejsza praca :
- Wpis na blogu
- Pierwszych kilka kroków z poradnika

Wpisy będę umieszczał codziennie, kufa ręcę mi się trzęsą jak to pisze beka ale raczej nie należę do systematycznych. Okej to żeby nie było jak nie dam wpisu tutaj w temacie to hmmm podrzućcie pomysł co mam zrobić za karę (tylko takie realne co nie Jerk )

Dzień 1

To ołrajt cel na najbliższe 30 dni to 200zł
Czyli jest jakieś 7zł/200zł (nie wiem czy dobrze liczę)
No nic miłego wieczorka życzę i mam nadzieję do jutra Smile


RE: Dziennik pracy Neumena - Captain - 23-09-2016 07:14

Powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy Neumena - mikuss - 23-09-2016 08:05

Również życzę powodzenia!


RE: Dziennik pracy Neumena - jigorex - 23-09-2016 17:42

Powodzenia


RE: Dziennik pracy Neumena - adul1948 - 23-09-2016 19:02

Także życzę powodzenia Smile
Idea


RE: Dziennik pracy Neumena - Neuuu - 23-09-2016 21:56

Dzień 2

Dzisiaj zrobiłem dalszą część poradnika (wolno mi to idzie)
Rozmawiałem z kolegą nad sposobami zarobku w necie i poza nim (zobaczymy co nam się uda wymyślić)
Wyklikałem troche reklam, zrobiłem 4 jobsy po 0,82 centa (których mi chyba nie zaliczyło na neobuxie, ale są jako wykonane w cloudzie)
Zalozylem konto w 24hour income wpłata 10$
W dalszych wyliczeniach przyjmuję kurs dolara na 3,5 zł

Podsumowanie :
Clixsense $2.21,10
Mypay.pl $1,04zł (jeszcze nie naliczyło wszystkich zadań)
neobux $0.14,7
my24hourincome
2 adpacki za 5$
zarobki $0.1312

Łącznie 9,72 / 200zł

Jakieś porady jak zwiększyć te zarobki? Bo dzisiaj lipaaa Smile


RE: Dziennik pracy Neumena - Neuuu - 24-09-2016 19:36

Dzień 3

Hej hej Smile
Dzisiaj zrobiłem 1 konto na fb i liczba znajomych rośnie Smile
wyklikałem co było do wyklikania
hmm w sumie to tak sobie myślę, żeby jeszcze sprzedać wszystko co mogę ze swoich rzeczy na allegro i olx. Wrzuciłem pare linków z sub sms ale mało wyświetleń i zero leadów - jakieś podpowiedzi? Liczę bardzo na Waszą pomoc Smile


Podsumowanie:
neobux - $0.17
clixsense - $2.28
mypay.pl - 1,04 zł
24hour 2x5$
zarobki - $0.4521

Łącznie 11,19zł /200zł

W tym tempie to do 200 zł dojdę za jakies 100 dni ;O codziennie szukam nowych opcji zarobku no i liczyłbym na jakąś małą pomoc oczywiście się odwdzięczę.

Pozdrawiam i lecimy dalej! Smile


RE: Dziennik pracy Neumena - Neuuu - 25-09-2016 21:46

Dzień 4

Dzisiaj nie zająłem się tematem zarabiania w necie wyklikałem tylko reklamy z 24h. Ale to był dobry dzień pozdrawiam Smile


Podsumowanie:

neobux - $0.17
clixsense - $2.29
mypay.pl - 1,17 zł
24hour 2x5$
zarobki - $0.8312

Łącznie 12,69zł /200zł


RE: Dziennik pracy Neumena - Neuuu - 27-09-2016 18:25

Dzień 5,6

Dużo czytałem i dowiadywałem się na temat zarabiania w necie. Trochę sobie odpuściłem ale w przeciagu tygodnia wchodzę do gry. Będę rozwijał pole działania jakie dają różne sposoby, aż dojdę do tego czym chcę się zająć, bo możliwości jest cała masa. Jestem totalnie zielony i zaczyna mi się to wszystko rozjaśniać Smile

OK. Standardowo podsumowanie Smile

neobux - $0.19
clixsense - $3.72
24hour 2x5$
zarobki - $1.48

recyclix 20 euro
+wpłata 100zł




Łącznie 18,87zł /200zł


Pozdrawiam Smile


RE: Dziennik pracy Neumena - adul1948 - 27-09-2016 20:16

recyclix dobra sprawa Smile polecam takze futureadpro i mxrevshare Smile Huh