Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) (/Temat-Silnik-dla-wyjadaczy-bukmacherki-138436)



Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - imanust - 21-09-2016 18:57

Witam,

Z nudów wpadłem na pomysł żeby napisać silnik dla osób którzy bawią się w bukmacherkę u nas na forum.
Silnik napisałem już w 50% dlatego chciałbym wiedzieć czy będziecie zainteresowani moim projektem.

Silnik posiada:
- Multilanguage ( Obsługę wielu języków strony z możliwością edycji i dodawania nowych języków w bardzo łatwy sposób)

- Stronę front-end ( Dość ładnie wyglądająca strona opisująca bukmachera, pokazująca jego statystyki czyli ilość typów i ilość typów wygranych,przegranych. Strona zachęca do założenia konta, bądź zalogowania)

- Panel administracyjny (dodawanie, edycja, kasowanie języków. Dodawanie, edycja, kasowanie typów. Dodawanie,edycja, kasowanie kategorii typów. np. Piłka nożna czy tenis)

- Logowanie
- Rejestrację

- Panel użytkowników ( Panel do którego wejście będzie płatne SMSem na 7,14 lub 30 dni. Osoby które wykupią dostęp do panelu będą posiadać wszystkie typy i statystyki typów wygranych, przegranych, zmiane hasła etc.)

- Obsługa błędów ( Wywala error pages dla niepowołanych gości )
- Łatwa edycja i dodawanie modułów ( Moduły porozbijane na swoje classy i foldery. Dynamiczne ładowanie modułów z folderu modules.)

Dzięki mojemu silnikowi, każdy zapalony "Puszczacz Kuponów? :Zonk" haha, będzie mógł postawić swoją stronę ze swoimi typami i czerpać za to korzyści majątkowe.

Tak więc PYTAM bo nie wiem czy wrzucać tutaj skrypt czy sprzedawać go na codecanyon. Oczywiście skrypt dla osób na forum udostępnię bezpłatnie.

Screen z panelu:
[Obrazek: types.png]

Pozdrawiam Smile


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - artekn - 22-09-2016 11:02

Fajnie to wygląda, ale nie wiem czy zamiast win ratio i lose ratio może zastąpić je ROI/yieldem Wink


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - imanust - 22-09-2016 12:48

(22-09-2016 11:02)artekn napisał(a):  Fajnie to wygląda, ale nie wiem czy zamiast win ratio i lose ratio może zastąpić je ROI/yieldem Wink

Będzie możliwość edycji i dodawania nowych języków, więc każdy będzie mógł ustawić sobie tam co będzie chciał Smile


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - CristiOne - 24-09-2016 09:08

Świetna sprawa! chętnie bym skorzystał Smile


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - zon - 24-09-2016 10:15

No nie powiem, fajna sprawa. Jakbyś zrobił coś w stylu blogabetu (bez plagiatu oczywiście) to można by się tym pobawić Smile


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - Kreatywnie - 24-09-2016 18:24

Kończ jak najbardziej Smile


RE: Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - vertez5 - 28-09-2016 07:36

chetnie skorzystam


Silnik dla wyjadaczy bukmacherki :) - Hybrid1990 - 29-11-2020 17:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.