Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coca Cola za free - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coca Cola za free (/Temat-Coca-Cola-za-free-138433)

Strony: 1 2


Coca Cola za free - bimbam - 21-09-2016 16:45

Odkryłem dziś sposób na darmową Coca Colę. Wystarczy wygenerować kupon i odebrać puszkę za free w Multikinie.

Więcej info na http://zakupersi.com/promocja/darmowa-puszka-coca-cola-od-qpony/


RE: Coca Cola za free - trybulski - 21-09-2016 18:19

Po 0,2 nie chce mi się lecieć. Co innego jak by były 2 litry Smile Ale jak ktoś idzie akurat do multikina to czemu nie? Promocja ciekawa Smile


RE: Coca Cola za free - Damkofr - 21-09-2016 18:25

Ja też odkryłem. Idziesz do KFC i kupujesz sobie napój z dolewką. Wypijasz i bierzesz se sobą kubek. Następnie kiedy masz ochotę na cole idziesz do KFC i nalewasz za darmo. I tak nalewasz za darmo kiedy tylko chcesz Xddddd


RE: Coca Cola za free - bardok - 22-09-2016 14:57

(21-09-2016 18:25)Damkofr napisał(a):  Ja też odkryłem. Idziesz do KFC i kupujesz sobie napój z dolewką. Wypijasz i bierzesz se sobą kubek. Następnie kiedy masz ochotę na cole idziesz do KFC i nalewasz za darmo. I tak nalewasz za darmo kiedy tylko chcesz Xddddd

Cebula skill lvl 99.


RE: Coca Cola za free - aero2 - 22-09-2016 14:59

@[Damkofr]
Piłem u nich pepsi, pierwsza dolewka była dobra, ale druga już wodnista, ale fakt pijesz do woli.Big Grin


RE: Coca Cola za free - sulliwan93 - 22-09-2016 15:13

Cebula cebula, ale to oczywiste, że McDonald y i KFC dolewaja wody do ich dolewek. Rozwadiaja je i szybciej się człowiek napoi Big Grin Jeszcze jednego kubka kilka razy nie używałem, ale koledzy chwała sposób. Jeden już od kilku msc z jednym chodzi i pije z niego.


RE: Coca Cola za free - Norman - 22-09-2016 15:23

(22-09-2016 15:13)sulliwan93 napisał(a):  Cebula cebula, ale to oczywiste, że McDonald y i KFC dolewaja wody do ich dolewek. Rozwadiaja je i szybciej się człowiek napoi Big Grin Jeszcze jednego kubka kilka razy nie używałem, ale koledzy chwała sposób. Jeden już od kilku msc z jednym chodzi i pije z niego.

Nie dolewają wody do gotowego produktu tylko rozcieńczają koncentrat pepsi w proporcjach podawanych przez producenta a to czy napój będzie smakował dobrze zależy tylko od pracowników czy nie nie pożałują koncentratu. Dobrze przygotowany napój często smakuje lepiej niż taka pepsi czy cola ze sklepowej półki. Smile

Co do cebulactwa to dawno dawno temu jak miałem praktyki w biurze podróży w dużym centrum handlowym to jeden kubek potrafił służyć przez tydzień, KFC było obok. Big Grin


RE: Coca Cola za free - zebi12 - 22-09-2016 15:33

A mowią że cola jest niezdrowa Smile
I to jeszcze jakiś koncentrat.


RE: Coca Cola za free - Nomi - 27-03-2017 07:36

akurat wygrany bilet darmowy z popcormem na zagadkifilmowe do kina to i cola sie przyda hah xd


Coca Cola za free - Orange - 27-03-2017 09:41

2 litry chętnie bym przygarnął bo Colę uwielbiam, ale po 0.2 szkoda tracić czasu Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk