Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w sprawie subów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc w sprawie subów (/Temat-Pomoc-w-sprawie-subow-138414)



Pomoc w sprawie subów - kacperku - 21-09-2016 09:11

Witam,
Mam do was pytanie, czy dobrym pomysłem byłoby załozenie strony z cheatami do gier i promowanie tego na Youtubie? Czy udałoby mi się coś zarobić bez wiekszęgo pozycjonowania?


RE: Pomoc w sprawie subów - Zły_Szeląg - 21-09-2016 09:18

Dobrym. To jedna ze starszych metod, ale jeśli zrobisz to z głową to na pewno się sprawdzi Big Grin


RE: Pomoc w sprawie subów - Karewer - 21-09-2016 10:52

(21-09-2016 09:11)kacperku napisał(a):  Witam,
Mam do was pytanie, czy dobrym pomysłem byłoby załozenie strony z cheatami do gier i promowanie tego na Youtubie? Czy udałoby mi się coś zarobić bez wiekszęgo pozycjonowania?

Na pewno jest to lepszym pomysłem niż siedzenie nic nie robienie i narzekanie, że siana brakuje. Jeśli chodzi o drugie pytanie, to niestety nikt z fusów Ci nie wywróży czy bez większego pozycjonowania coś osiągniesz, bo pozycja i widoczność Twoich filmików zależy między innymi od trudności fraz, na które chciałbyś pozycjonować filmiki. Sprawdź, a sam się przekonasz czy dasz radę.


RE: Pomoc w sprawie subów - Cromiell - 21-09-2016 19:36

No i nastaw się na niezłe baty od YouTube i częste kasowanie/re-upload materiałów.


RE: Pomoc w sprawie subów - mahuzz - 21-09-2016 19:55

Hack / cheat / generator - nie próbuj nawet z tymi frazami. Polecisz od razu praktycznie Smile


RE: Pomoc w sprawie subów - kacperku - 22-09-2016 08:14

@up
@up
Dzięki za rady Big Grin
Zamierzam to zrobić najlepiej jak się da, żebym sam się na to nabrał Big Grin