Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 23-11-2016 20:38

Nowy film : https://www.youtube.com/watch?v=OOXE7Z2d_8U

Pozostawiam wam do oceny ;D


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 23-11-2016 20:50

Kolejny super filmik +
Fajnie, że macie gdzie jeździć.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 23-11-2016 20:51

Terenów jest i to w ch.... sporo Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 24-11-2016 17:41

Tankpad własnej produkcji naklejony Smile.

[Obrazek: 8dfjyxN.png]

[Obrazek: GLpLI85.png]

[Obrazek: t56eHjc.png]

[Obrazek: pOdtrL2.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 24-11-2016 21:16

Lubię co jakiś czas kupić sobie prasę o motocyklach Tongue. Planuje za 2-3 lata kupno mocniejszego motocykla pewnie jakaś Yamaha, Honda lub Kawasaki. Nie wiem czy to będzie 125 ccm czy coś mocniejszego zobaczymy.
Tak sobie myślę, ten mój Junak ma kanapę jak u babci Jadzi co niedziele Jerk beka.

[Obrazek: ndcHQce.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 25-11-2016 15:53

Wczorajszy i dzisiejszy dzień wykorzystałam na spacerek z małą i przy okazji wyczyściłam motocykl. Co prawda jest czysty, ale wytarłam i przemyłam płynem śrubki na których pojawiło się trochę rdzy. Fajnie, że pogoda dopisuję i nie ma śniegu. Można jeszcze jeździć.

[Obrazek: XkkTvw2.png]

[Obrazek: tcuSvsj.png]

A co tam u Was? Tongue
Jest gdzieś black friday w sklepach motocyklowych?
Tutaj w niemczech widziałam tylko w Polo.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 25-11-2016 18:49

Louis też zrobił wyprzedaż z okazji black friday. Teraz dodali banner reklamowy na stronie. Gdyby ktoś z Was planował zakupy w Louisie za minimum 250 euro, to mam do oddania bon na 50 euro.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 27-11-2016 22:32

Filmik wrzucony, pozostawiam wam tylko do oceny Big Grin (Suby mile widziane!).

https://youtu.be/HD0k6K0bpQY


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 28-11-2016 09:52

Oj chyba patrząc na to co się dzieje za oknem trzeba powoli szykować komara na leża zimowe.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 28-11-2016 10:13

ZbysiuK ładne te filmiki robisz. Tereny do jazdy marzenie. Zapomniałam ostatnio zapytać. Jaki masz sprzęt do robienia filmików? Tongue

Puciek u mnie słońce. Wczoraj pojeździłam. Jak taka pogoda nadal będzie to wcale nie będę chować motocykla tylko jeździć także przez okres zimowy.

Gdyby ktoś planował zakupy Louis rozdaje kupony na 25 euro przy zakupach na 99 euro. Promocja trwa do 7 grudnia. Ja akurat planuję dzisiaj skorzystać z tej okazji.

Nadal mam bon na 50 euro. Mogę oddać komuś za free. Wymogi wykorzystania bonu pisałam wyżej Smile.