Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: System Partnerski (/Temat-System-Partnerski-138309)



System Partnerski - zaki0711 - 18-09-2016 22:31

Witajcie,
postawiłem już na serwerze stronę, a teraz chcę pod nią podpiąć jakiś system partnerski.

Który polecacie?

Myślałem o Money2Money lub SystemPartnerski.pl. Co wybrać?

Może jak ktoś pomoże i nie będzie chciał otwierania kont bankowych na moją osobę to zarejestruję się z jego linku.


RE: System Partnerski - krutek90 - 18-09-2016 22:44

Proponuję system partnerski od Bankier-a Smile


RE: System Partnerski - radek0389 - 18-09-2016 22:55

A ja polecam żebyś na stronę podpinal linki ofert, które aktualnie maja korzystniejsze stawki. To jest: miej konto na bankier jak i m2m czy comperialead i zwyczajnie działaj na bieżących maksymalnych stawkach.


RE: System Partnerski - zaki0711 - 19-09-2016 00:25

A jakie serwisy polecacie?

Bo sam już nie wiem gdzie działać.

Możecie podać linki do tych serwisów?

Zastanawiam się czy jak podepnę kilka stron partnerskich czy to będzie legalne.


RE: System Partnerski - trybulski - 19-09-2016 07:21

Legalne będzie na pewno, ale zapytaj każdego z programów partnerskich / lub sprawdź w ich regulaminie, czy wyrażają zgodę na jednoczesną promocję innych sieci reklamowych.


RE: System Partnerski - szykiryki - 19-09-2016 10:22

ja polece jeszcze comperialead


RE: System Partnerski - Wojo-MyLead - 19-09-2016 11:44

Zapraszam do wypróbowania naszej sieci afiliacyjnej MyLead

W naszej ofercie znajduje się ponad 400 Programów partnerskich, dostępnych w 3 modelach rozliczeniowych.

Dodatkowo udostępniamy szereg narzędzi dla webmastera dzięki którym zarobisz jeszcze więcej!

Jak potrzebujesz pomocy, zawsze możesz odezwać się do mnie, pomogę Ci z wyborem odpowiedniej kreacji reklamowej na Twoją stronę

Pozdrawiam


RE: System Partnerski - rachman - 19-09-2016 14:00

Korzystanie jednoczesne z produktów wielu sieci rzadko jest zakazane przez sieci afiliacyjne. Mało kto by chciał z taką siecią współpracować. Może i by mieli solidnych partnerów ale niewielu.
Śmiało rejestruj się w każdej z większych sieci typu m2m, bankier, ebroker itp. i porównuj sobie oferty i stawki. Czasami są różnice kilku ale bywa i kilkudziesięciu złotych a na początku to robi różnicę Smile

Jeśli trafisz na sieć która zabrania współpracy z innymi to na początek sobie daruj ją albo upewnij się wpierw czy nie tnie na wnioskach za bardzo (niektóre sieci miewają większe % nie akceptacji niż inne), czy wypłacalna itd. Na forach zazwyczaj robi się głośno jak ktoś za mocno kroi ale na początek polecam raczej stare sprawdzone programy by nie stracić do tego zapału ja się okaże że czyścisz cookies, składasz wniosek na siebie, nie zalicza Ci go mimo że konto założone czy pożyczka wzięta - a obsługa stroi głupa. Prędzej czy późnej zdarzy Ci się to na bank ale lepiej ograniczyć takie przypadki Wink


System Partnerski - nitram - 25-01-2017 13:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.