Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? (/Temat-Ktory-Serwis-Sub-SMs-Premium-SMs-Polecacie-138239)



Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - Aleksy Zieliński - 17-09-2016 13:49

Witam. Mam pewien traffic, który chciałbym zmonetyzować... Tylko nie wiem, który serwis sub/premium wybrać... I nie to, żebym nie testował, ale fajnie jakby ktoś swoją opinię wyraził...

Oto moje doświadczenia.
Treepay - konwersja nie zachwyca w moim przypadku, ale nie jest najgorzej, ładnie wyglądające programy.

Firesub - trochę mniej ładne programy, konwersja trochę wyższa, chociaż coś ostatnio zmajstrowali i leady wpadają dopiero po 23 każdego dnia.

HotCash - Nigdy nie testowałem tam dobrego trafficu, aczkolwiek co jakiś czas lead wpada. Choć wydaje mi się, że HC był bardzo popularny rok temu, a teraz strasznie ucichło... I to mnie troszkę nurtuje dlaczego ? pokerface

Na innych nie zarabiałem/testowałem... Więc jakby ktoś chciał podsunąć dobry serwis i miał na to argumenty, to byłbym bardzo wdzięczny i na pewno nagrodził reputkiem Smile Proszę o szczere opinie... Nisza będzie dla nastolatków.
Pozdrawiam.


RE: Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - nicooo - 17-09-2016 13:58

Napisz do mnie na gg-51515922 lub pw,sprawdzimy co z konwersją jest nie tak Smile


RE: Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - mateusz68 - 17-09-2016 14:12

Spróbuj jeszcze raz z treepay. Nikodem pomógł podnieść mi konwersję z
[Obrazek: Screenshot_2016-09-15-23-44-20.png]
Do:
[Obrazek: image.png]

Jak widzisz zmiana jest ogromna. Pisz do Nikodema a ci pomoże rozwiązać problem konwersji.


RE: Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - Fastlead.pl - 20-09-2016 11:38

Zachęcam do skorzystania z naszego serwisu!

Specjalizujemy się w subskrypcjach z odnowieniami - stawka 6,5zł/odnowienie co tydzień lub 4zł/odnowienie co 5 dni. Ta druga stanowi ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które naliczane są codziennie, a nie w określone dni tygodnia!

Oferujemy również leady za zapisanie - stawka 6zł za leada, do tego jako drugi sub odnowienie. Takie rozwiązanie dodatkowo poprawia i tak już dobrą konwersję.

Jeśli masz własną stronkę lub blog, skontaktuj się z nami na [email protected] - dopasujemy ofertę pod Ciebie Smile


RE: Który Serwis Sub SMs/Premium SMs Polecacie? - Wojo-MyLead - 20-09-2016 12:18

Zapraszam Ciebie do wypróbowania naszego serwisu MyLead

Stawki dochodzą nawet do 12,50PLN w przypadku SMS premium oraz do 8PLN w subskrypcjach.

W swojej ofercie mamy ponad 50 programów SMS oraz prawie 400 programów afiliacyjnych

Jeśli masz pomysł na własny program partnerski, stworzymy go specjalnie dla Ciebie.

MyLead oferuje dostęp do szeregu narzędzi, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej:

- centrum aplikacji publish actions

- kreator stron landing page

- rotator bannerów

- content i video locker

- czysta oferta

- postback api