Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki zarabiania by pshemek1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki zarabiania by pshemek1 (/Temat-Poczatki-zarabiania-by-pshemek1-138238)

Strony: 1 2 3 4


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 27-07-2017 08:22

(27-07-2017 08:00)wrzochal11 napisał(a):  Warto przede wszystkim zbierać adresy e-mail od czytelników. Z tego co widzę, to tylko na jednym blogu to robisz. Żeby ludzie chętniej zostawiali swojego maila, to trzeba im coś dać za to, jakiś poradnik, promocje, rabat, po prostu coś wartościowego
Wiem, na tym drugim muszę jeszcze trochę dopracować detale i dodać zapis na newsletter. Co do tego co dać wzamian, to na pierwszym daję 3 ebooki, a na drugim mam jedną dietę już zautomatyzowaną w mailchi.mp, może dziś podepnę Smile


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - wrzochal11 - 27-07-2017 10:31

Poczytałem troche Twojego głównego bloga. Ciekawe treści, tylko jeszcze taka rada, zrób większe litery Smile


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 27-07-2017 23:37

Dzięki, czcionkę muszę ogarnąć. Na dziś poza linkowaniem i dodaniem kolejnego filmu do strony nie robione było nic. Zastanawiałem się nad ogads lub czymś innym mobilnym. Za wsparcie chętnie zarejestruję się z reffa. Dodatkowo poszukuje w dobrej cenie kont gmail pod kanały na yt. Ktoś coś?


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - Snaggy - 28-07-2017 17:01

Jak wroce do chaty podrzuce ci stronke gdzie fajne konta yt mozna kupic, stażówki. No i odezwij sie na gg. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk