Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki zarabiania by pshemek1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki zarabiania by pshemek1 (/Temat-Poczatki-zarabiania-by-pshemek1-138238)

Strony: 1 2 3 4


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 17-09-2016 14:15

Ok to teraz biorę się za przeglądanie sub-sms Smile A ktoś mi powie co z tym futurenet? Jakie zasady są naliczania i co ile naliczają?


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - trybulski - 17-09-2016 14:31

zasada taka sama jak wszędzie: "ogolimy ich z kasy i damy troszkę zarobić, pocztą pantoflową się rozejdzie że płacimy prawdziwą kasę, zdobędziemy jej przez to sto razy więcej, i znikniemy" Smile

to moje zdanie - oczywiście każdy może mieć inne Tongue


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 18-09-2016 17:52

18-09-21016

Dzisiejszy dzień spędziłem głownie na wyklikaniu 100 reklam na MXRev (liczę, że trafię paczkę za 50$), oraz ogarnianiem treepay. Tu słabiutko, udało mi się trochę posmamować i największy ruch miałem z ewhoringu, ale niestety bez leada - w sumie 26 wejść, wczoraj 8. Sad

Futurenet - tutaj na razie nie robię nic, przeglądam opisy, oglądam filmy innych i zastnawiam się czy jest sens zapłacić za jedną paczkę 50$ czy też lepiej to 50$ zainwestować w inną stronę (tak nie mam kasy, 200zł mi wisi czy podciągnę z kredytu jeżeli ma to na siebie zarobić). Zastanawiam się jeszcze nad my24hourincome tylko pytanie do Was czy ten system nie padnie na dniach bo takie komentarze mi się tu przewijały na forum. Kusi opcja dużych zwrotów oraz poleconych bez poleconych co u mnie by mogło być ok. Proszę o komentarz co i jak.

Recyclix - tutaj te 20EUR zamienione w 100kg śmieci przetwarza się więc o tym wspominał nie będę. Aktualnie wartość pokazuje 21,96EUR i rośnie, ale wiadomo, że pod koniec cyklu jakieś 15% wagi będzie mniej.

ClixSense - tutaj od wczoraj mało reklam a ankiety nie były dla mnie więc stan konta to 0,0590$

THW Global - tutaj na razie czekamy na start

Tyle ode mnie dziś, nie poddaję się, myślę jak wejść w te smsy i jak je skutecznie reklamować. Wiem, znajdź niszę i tam szalej ale nie mam pomysłu na reklamę, muszę postawić stronę żeby można było obejść boty z fb.

Dziś założyłem fikcyjne konto na datezone jako hotkasia i tam się reklamowałem z tymi kamerkami online ale ludzie napaleńcy głupi nie są. I po paru godzinach zbanowali mi tam konto.

Mam pomysł na nadchodzącą niszę - Fifa17 ale zastanawiam się jak to ugryźć.

Tyle ode mnie, czekam na komentarze co do HYIP

Linki do stron i reflinki w pierwszym poście

EDIT: TreePay - wpadł mi 1 lead za 9,00pln Smile
my24hourincome - zainwestowane 50$ w 10 adpacków za 5$


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - Norman - 18-09-2016 18:34

Co do my24 to nikt ci nie powie, w temacie o tym HYIP są zarówno osoby które program wychwalają aż za bardzo i tacy których boli to że dalej stoi i płaci. Ja po tym jak Drew wypłacił niby przypadkiem 40k $ za dużo i zawiesił RCP podchodzę z większym dystansem do programu ale nadal jestem nastawiony na 100% reinwest przynajmniej do końca tego roku, tu bez ryzyka nie ma zabawy i nikt ci nie powie "tak postoi jeszcze rok" albo "nie, upadnie za 2 miesiące". Sam bądź zorientowany w sytuacji, czytaj fora i podejmij decyzje o wypłacie tak, żeby nie utopić zainwestowanych pieniędzy.


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 18-09-2016 19:14

Postanowione. Zakupiłem 10 pakietów za 5$, zobaczymy co z tego będzie. Orientujecie się jak wygląda sytuacja poleconych bez poleconych?


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - twardy - 18-09-2016 19:21

1) Pamietaj, ze jak nie wplacisz kasy do recyclix to ci jakos po 60dniach kontach usuna Wink
2) Jak juz tak bardzo chcesz zarabiac pieniadze w mxr to pamietaj zeby nie pisac i nie promowac tego jako inwestycji, bo dostaniesz bana od admina za to.


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 18-09-2016 20:15

(18-09-2016 19:21)twardy napisał(a):  1) Pamietaj, ze jak nie wplacisz kasy do recyclix to ci jakos po 60dniach kontach usuna Wink
2) Jak juz tak bardzo chcesz zarabiac pieniadze w mxr to pamietaj zeby nie pisac i nie promowac tego jako inwestycji, bo dostaniesz bana od admina za to.

Jasne Smile dzięki za ostrzeżenie Wink


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 22-09-2016 22:54

Witam, nie pisałem kilka dni przez to, że nic sensownego się nie działo. Ogarniałem wszystko co i jak, kilka pomysłów mi wpadło do głowy ale zajmę się nimi w weekend jak będzie więcej czasu.

Podsumowując ostatnie dni stwierdziłem, że:

Futurenet - konto jest, na razie niech wisi i czeka na lepsze czasy
Recyclix - tutaj te 20EUR wypracowało jak na razie 25,97EUR
ClixSense - ustukałem 0,20$ i odpuszczam sobie to, nie ma sensu, nie pojawiają się żadne zadania ani ankiety.
THW Global - tutaj raz na jakiś czas włączam kilka filmików w tle, nie odnotowałem żadnej zwyżki stanu konta
my24hourincome - 50$ adpacki / wypracowane $7.2187 USD

TreePay - 1lead / 111 wejść (17 dziś bez żadnej pracy ale niestety bez leada) +9,00pln
MyLead - 0lead / 65 wejść strata 8,00pln za reklamę na FB

Ogólnie zostaję przy HYIP i po wypłacie z tyrki wrzucam kolejne 50$ w inny program polecony oraz przy sub-sms.

Prośba o jakiś dobry vpn bo te darmowe są do d***y, google blokuje tamte ip i nie ma jak skrapboxem zbierać linki

Linki do stron i reflinki w pierwszym poście


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - pshemek1 - 03-10-2016 11:14

Witam, nie pisałem kilka dni przez to, że nic sensownego się nie działo. Ogarniałem wszystko co i jak nadal. Już zakreśliłem sobie cele w programach w których będę działał:


Recyclix - tutaj te 20EUR wypracowało jak na razie 35.98EUR , na dniach wpłacę
20EUR żeby bonus nie przepadł

THW Global - obejrzany materiał - 33min, nic nie naliczone?

my24hourincome - 50$ adpacki / wypracowane $25.0104, też mam zamiar wpłacić kolejne 50$ w tym miesiącu

TreePay - 2lead / 264 UU - tutaj odpuściłem na rzecz programu poniżej, a jednak 1 lead wpadł. I żałuję, że nie poświęciłem temu programowi więcej czasu

MyLead - 0lead / 1158 wejść strata za reklamę na FB około 60zł

Streetsport - zrobiłem 5 spotów po 13,50zł które są zaakceptowane i zlecone do wypłaty 67,50zł. Kolejne 4 spoty czekają na zatwierdzenie i dziś jadę zaliczyć kolejny - więc wpadnie 93,50zł jeszcze. Smile

adf.ly - $0.23363


Linki do stron i reflinki w pierwszym poście


RE: Początki zarabiania by pshemek1 - endriu1231231 - 03-10-2016 14:40

Powodzenia Smile