Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
skyllex.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: skyllex.com (/Temat-skyllex-com-138235)

Strony: 1 2


RE: skyllex.com - yofeta - 04-02-2017 11:30

Witam
Jeśli ktoś jest zainteresowany inwestowaniem na skyllex to zapraszam. Napisz mail, a wszystko wytłumaczę krok po kroku.
Siedzę w tym trochę o to naprawdę działa.
W tej chwili mam zainwestowane 3500$ na dwóch depozytach.
Zapraszam


RE: skyllex.com - maciejek113 - 06-02-2017 12:30

wymienie 30zl yetipay na 20zl paypal lub jesli przelew czy jakis blik to 17zl akceptuje tez


RE: skyllex.com - ToM3k7 - 07-02-2017 19:57

Witajcie!
Długo zastanawiałem się nad poważniejszą inwestycją w Skyllex, więc postanowiłem zakasać rękawy i cały dzisiejszy dzień poświęciłem na prześwietlanie i sprawdzanie firmy Skyllex. Jeżeli ktoś jest wdrażający się w temat i ciekaw jest mojego obszernego raportu, to proszę o podanie maila w wiadomości prywatnej.
W dużym skrócie, potwierdziło się info z tego forum, że Skyllex typowy HYIP, jednak uważam, że przy odpowiedniej strategii JESZCZE można na nim dobrze zarobić (max. 2-3 miesiące, później bym nie ryzykował).


RE: skyllex.com - jajoz - 07-02-2017 22:38

Jeśli ktoś się jeszcze waha apraszam na pw. Jestem w tym już trochę czasu i chętnie pomogę nowym którzy chcą dołączyć do mojego teamu.


RE: skyllex.com - kiniulinka1989 - 17-02-2017 15:52

Ja już zarabiam 120 dni i jestem zadowolonaSmile Jak każdy biznes może kiedyś upaść ale dopóki działa kase wypłacaSmile ja jestem już na plusieHuh

(17-02-2017 15:52)kiniulinka1989 napisał(a):  Ja już zarabiam 120 dni i jestem zadowolonaSmile Jak każdy biznes może kiedyś upaść ale dopóki działa kase wypłacaSmile ja jestem już na plusieHuh

I oczywiście że jeżeli ktoś chce poznać firmę Skyllex zapraszam to wszystko wytłumaczeSmile I sami zdecydujecie czy warto?Smile


RE: skyllex.com - Corso - 23-02-2017 10:52

Jak ja uwielbiam jak jakiś program wychwalają osoby, które mają 1-10 postów na forum... Po prostu miodzio. Trzeba na kilometr uciekać od takiego kitu.


RE: skyllex.com - polokk - 12-04-2017 10:41

Skyllex upadł, pozdrawiam.