Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
skyllex.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: skyllex.com (/Temat-skyllex-com-138235)

Strony: 1 2


skyllex.com - rykp - 17-09-2016 13:03

Dzień dobry

Czy ktoś inwestuje na tej platformie??
https://skyllex.com/

Macie jakieś doświadczenia z tym programem?


RE: skyllex.com - Pancho - 08-10-2016 15:27

Właśnie... ostatnio coraz to więcej informacji pojawia się na temat tego programu. Działają już 115dni, posiadają certyfikat zezwalający na inwestycję w programach giełdowych, teraz chcą wprowadzić pakiet zysków na podstawie kopania BC. W Rosji widziałem, że inwestują i wypłacają codziennie z programu swój zysk. Jakie jest Wasze zdanie? Wiadomo, że każdy program oferujący duży zysk - lubi szybko padać. Smile


RE: skyllex.com - jigorex - 11-10-2016 07:44

Ktoś ma więcej informacji ?


RE: skyllex.com - krzysiekmat - 19-10-2016 11:31

Ciekawa sprawa mam nadzieję że pokażesz jak ta inwestycja się zakończyła

[Obrazek: SL-468-en.gif]


RE: skyllex.com - Captain - 19-10-2016 11:49

Cytat:Działają już 115dni

To jest hyip, a czytałem o pewnej praktyce w hyipach polegającej na tym, że owe programy na poczatku rejestrują się w monitorach płatności, ale w ogóle się nie reklamują i zarabia w nich tylko malutka garstka osób.

I dopiero jak na liczniku nabije się duża ilość dni, powiedzmy 100 dni działania, a w monitorach będą fajne staty, ze program wypłaca od stu dni to wtedy ruszają z reklamą, promowaniem i zaczynają działać na całego.


Robią to po to aby userzy chetniej wchodzili w program i byli zachęceni tym, że przeciez działa juz tyle dni to na pewno jeszcze trochę podziała.
A w praktyce scamią się dość szybko po ruszeniu z reklamą.

Więc to, ze działa 115 dni wcale nie jest i nie powinno być argumentem przemawiającym za wejściem w program.


RE: skyllex.com - adamcio99922 - 19-10-2016 22:20

To fakt.



(19-10-2016 11:49)Captain napisał(a):  
Cytat:Działają już 115dni

To jest hyip, a czytałem o pewnej praktyce w hyipach polegającej na tym, że owe programy na poczatku rejestrują się w monitorach płatności, ale w ogóle się nie reklamują i zarabia w nich tylko malutka garstka osób.

I dopiero jak na liczniku nabije się duża ilość dni, powiedzmy 100 dni działania, a w monitorach będą fajne staty, ze program wypłaca od stu dni to wtedy ruszają z reklamą, promowaniem i zaczynają działać na całego.


Robią to po to aby userzy chetniej wchodzili w program i byli zachęceni tym, że przeciez działa juz tyle dni to na pewno jeszcze trochę podziała.
A w praktyce scamią się dość szybko po ruszeniu z reklamą.

Więc to, ze działa 115 dni wcale nie jest i nie powinno być argumentem przemawiającym za wejściem w program.



RE: skyllex.com - Darek9_k9 - 04-01-2017 19:31

Program dzieła. Teraz mieli przerwę świąteczna bo każdy na nią zasługuje. Ja już zarobiłem na tej platformie . i ciągle reinwestuje. Macie jakieś pytania to chętnie poprowadzę


RE: skyllex.com - lukasz1996 - 11-01-2017 12:48

Takie programy szybko padają. Najlepiej inwestować na samym początku startu programu, bo później jest duże ryzyko.


RE: skyllex.com - rafi213 - 11-01-2017 13:13

tu jest na bieżąco aktualizowany temat Skyllexa Smile

http://zarabiam.com/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800


RE: skyllex.com - michal246 - 03-02-2017 22:29

Jestem w programie dokładnie 67 dni i szczerze polecam ten program Cool