Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosba o wycene - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosba o wycene (/Temat-Prosba-o-wycene-138169)



Prosba o wycene - luxiorsan - 15-09-2016 15:25

brakodsetek.pl


Co myślicie o tej domenie ? Zarobie coś na niej ?


RE: Prosba o wycene - kuli - 15-09-2016 15:49

Ja bym chętnie kupił.


RE: Prosba o wycene - luxiorsan - 19-09-2016 09:48

@up
Poda ktos orientacyjną analize?


RE: Prosba o wycene - hy-ip - 31-10-2016 19:08

Nie pilem juz 15 dni ale zanim rozszyfrowalem minelo 20 sek Big Grin Napewno lepiej ja wymawiac niz ja pisac. Zasrany rynek pozyczkowy/bankowy/pozabankowy/chwilowkowy i Bog jeden wie jeszcze jaki jest tak naszpikowany wszelakimi reklamami w postaci bannerow, e-maili ( oczywiscie leady z afilacji ) ze majac fajna domene ( np Twoja jest spoko ) nie masz szansy przebicia, lub/badz trzeba wpompowac fortune na jej reklame co mija sie z celem bo nie swiadczysz zapewne w tej kategorii pewnie uslug. Banki bankami - maja kapital, maja za co sie reklamowac, musza byc we wszelakich mediach, ale pojawil sie nowy wrog - jakies dziwne porownywarki, "partnerzy", doradcy i wszelkiego rodzaju taki szit ktory tez pompuje hajsik w reklamowanie sie na wszelakich frontach ( maja nawet stacjonarne punkty co i tak niczego nie ulatwia ) Wystaw na licytaje, 100 zl napewno ktos da.
Pozdro


Prosba o wycene - Vasaki - 17-02-2018 08:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.