Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek na początek (/Temat-Zarobek-na-poczatek-138165)



Zarobek na początek - maniek19 - 15-09-2016 09:13

Witajcie. Czy możecie mi polecić jakiś fajny sposób na zarobek? Przeglądam te serwisy zarobku na forum, ale jest tego pełno, nie wiem o co chodzi... Jakby ktoś mógł mi jakieś objaśnić... Big Grin Czy są np. takie sposoby zarobku jak np. na gigasurf? Odpala się autosurfa, można też zdobywać punkty za klikanie w bannery? Dzięki za odpowiedź Wink


RE: Zarobek na początek - dazy19 - 15-09-2016 09:26

Autosurfy nie sa oplacalne chyba ze chcesz z tamtad pobierac ruch :3 na poczatek polecam clicksense czyli klikanie w reklamy albo oferty ppa. Jesli masz jakies zaplecze trafficu polecam tez skracacze Smile adf.ly / sh.st


RE: Zarobek na początek - maniek19 - 15-09-2016 09:38

Zaplecze trafficu, tzn? Tongue Z autosurfów? ;p


RE: Zarobek na początek - mysc - 15-09-2016 16:21

Zacznij od http://zarabiam.com/Temat-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-132943 : )

Całkowicie odpuściłbym buxy, surfy, gptr, itd. Zacznij od skracania, np. w shorte.st / adf.ly / bc.vc, żeby zobaczyć "z czym to się je". Gdy zrozumiesz o co chodzi - możesz przerzucać się na bardziej "skomplikowane" programy partnerskie.

Pozdrawiam
mysc


RE: Zarobek na początek - Bananek333 - 15-09-2016 16:33

Napisz do mnie pw, wprowadze Cię Smile


RE: Zarobek na początek - Lukasz5555 - 15-09-2016 17:37

Ja również pomogę, bo testowałem już wiele i wiem co się najbardziej opłaca. Oczywiście zależy jeszcze co potrafisz, jakie masz umiejętności, ale na pewno coś ci doradze i pomoge, więc zapraszam na priv Smile


RE: Zarobek na początek - maniek19 - 16-09-2016 14:30

Łukasz, napisałem na Pw Big Grin