Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i chęć zarobkuu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI i chęć zarobkuu (/Temat-PPI-i-chec-zarobkuu-138153)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PPI i chęć zarobku - Waldes93 - 18-09-2016 12:23

Ja bym powiedział, że najlepiej płatne to są pod Holandie no ale Francja też królujeTongue


RE: PPI i chęć zarobku - Grubykesz - 18-09-2016 14:04

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że niedługo osiągniesz wysokie zarobki. Smile


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 18-09-2016 17:18

(18-09-2016 14:04)Grubykesz napisał(a):  Życzę powodzenia i mam nadzieję, że niedługo osiągniesz wysokie zarobki. Smile

Też mam taką nadzieję, dzięki!


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 18-09-2016 20:58

Siemano!

Dziś efekty marne, marniejsze niż zwykle, ale cóż. Dodane kilka postów na bloga (staram się dodawać mniej więcej w ten sposób - od dwóch do pięciu rano i od dwóch do pięciu wieczorem). W nocy odpale bota i zaproszę ok. 500 osób do znajomych na fb. Znając życie zaproszenia przyjmie ok. 300 osób albo więcej więc do grupy wpadnie kolejne 300 lub więcej osób. No i oczywiście roześlę zaproszenia do fanpage'a.

Z dalszych osiągnięć to zdobyłem jednego refa na Clixsense, który zarobił dla mnie całe - UWAGA! - 5 centów! Gdyby ktoś chciał być moim refem to oczywiście zapraszam, ale ekspertem żadnym nie jestem.



Z osiągnięć poza zarobkowych (choć w sumie również w pewnym sensie są zarobkowe, ale nie płatne w gotówce) to jakiś czas temu podjąłem długoterminową współpracę z wydawnictwem ZNAK i w tym tygodniu powinna mi przyjść pierwsza książka do recenzji. Heart



Cel : 2.85/400$


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 19-09-2016 20:57

Dziś nie ma właściwie co pisać. Z PPI nic mi nie wpada ostatnio, smutek mocno. Jednak nadal trochę wpada z ankiet na clixsense.

Cel : 3.84/400$


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 21-09-2016 16:51

Cześć! Niestety się rozchorowałem, ale są tego plusy. Mogę więcej czasu spędzić na zarabianiu. Dziś zarobiłem trochę więcej niż zwykle. Jednak nadal nie są to kwoty jakie chciałbym osiągać. Do końca dnia zamierzam wrzucić masę postów na stronę.


Cel : 5,96/400$


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 24-09-2016 18:56

Dawno nie pisałem, ale postępy są. Na bloga wpadło sporo nowych wpisów, grupa na fb jest na razie tej samej wielkości, ale tylko dlatego, że zbieram znajomych.

Z Clixsense się polubiłem i z PPI zaczęło też coś wpadać.

Clixsense : 8,27$
Cinstaller : 1,45$


Cel : 9,72/400$

Mam nadzieje, że jeszcze dziś pęknie pierwsze 10$, jeśli nie to będzie musiało pęknąć jutro! Wink


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 25-09-2016 23:32

Wczoraj (25.09.2016), zarobiłem swoje pierwsze 10$ w internecie!

Zacząłem wojować z youtubem, mam dwa kanały i łącznie ponad 20 filmów, ale tylko 3/4 lekko wypromowane. Tylko, że jeden niewypromowany film dał mi 6 klików i leada (w jakieś 30 minut).

Stan kont :

Clixsense : 8,43$
Cinstaller : 1,71$


Cel : 10,14/400$


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 27-09-2016 20:35

Siemano! Niestety dziś cała moja strona została wywalona z GOOGLE, pewnie przez duplicate content, ale jedyne co kopiowałem to opisy z wikipedii :v Trudno się mówi. Trzeba zacząć ze stroną od nowa. 4444


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 28-09-2016 19:57

Jestem happy. Jako, że google postanowiło wywalić moją stronę z wyszukiwarek postanowiłem założyć nowe konto na bit.ly żeby mieć kliknięcia tylko z nowej strony i youtuba. Nowa strone jeszcze nie istnieje, szczerze mówiąc to jest 1 post, ale to tak jakby nie istniała.

Z yt przez noc i do godziny (20:47) wpadło mi 25 klików i 6 z USA, może nie jest to mega wynik, ale wpadło mi 6 leadów. 2 z USA i 2 z Wielkiej Brytanii. Pozostałe 2 to jakieś słabiej płatne kraje.

Stan kont :

Clixsense : 9,73$
Cinstaller : 6,63$


Cel : 16,36/400$