Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? (/Temat-Skrypt-do-usuwania-znajomych-na-facebooku-138137)



Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Makavellis - 14-09-2016 14:02

Witam. Probowalem znalezc ale niestety bezskutecznie. Znacie jakies skrypty do facebooka dzieki ktorym bede mogl usunac 200-300 znajomych?


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Makavellis - 15-09-2016 15:24

Up serio nikt nie posiada? :o


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Stworkowaty - 15-09-2016 16:01

Odświeżamy kolego co 7 dni a jeżeli nikt nie wrzuci to raczej nie ma : )


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Ascoran - 15-09-2016 16:07

Że tak się spytam: po uj chcesz usunąć znajomych? Sprzedaj te konto ze znajomymi i załóż nowe - lepiej na tym wyjdziesz


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - radek0389 - 15-09-2016 16:11

Sprawdź:
https://chrome.google.com/webstore/detail/toolkit-for-facebook/fcachklhcihfinmagjnlomehfdhndhep


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - imanust - 15-09-2016 16:46

Facebook Automation 6.0 lub 6.1. W google wyskoczyło mi z kilkadziesiąt stron które pozwalają pobrać to narzędzie za darmo w full wersji oczywiście cracked ....


.... A ja płaciłem za to dolarami Big Grin


RE: Skrypt do usuwania znajomych na facebooku? - Makavellis - 15-09-2016 22:14

@Ascoran bo z konta jest prowadzony fanpage gdzie moge znajomych zamieniac w lajki. Takze nowi znajomi = nowe lajki.