Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: HotPay.pl - polski agregator płatniczy (/Temat-HotPay-pl-polski-agregator-platniczy-138106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - nykkusek - 31-03-2017 15:02

@[AnnaKa] SMS MT napisałem również do Ciebie na GG Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - AnnaKa - 31-03-2017 16:35

A to z SMS MT już Ci mówiłem co i jak Smile Wiesz jaka jest sytuacja na rynku także tym bardziej powinieneś rozumieć dlaczego tyle to teraz trwa. Jak będzie coś wiadomo będziesz informowany.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Czaq - 03-04-2017 21:43

Kontakt i uprzejmość pana Mirka jest świetna. Polecam Hotpay każdemu kto szuka konkretnych rozwiązań.
Pozdrawiam Wink


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - patrykkx - 04-04-2017 21:37

Witam, założyłem konto, przeprowadziłem aktywację poprzez przelanie 1zł jednak moje konto od kilku dni wciąż jest nie aktywne. Proszę o aktywację i przejrzenie obecnych rejestracji.

Pozdrawiam.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - TayloR242 - 10-04-2017 20:11

Czy w związku z ostatnią aferą na rynku SMS, HotPay się skończył?

Brak odpowiedzi na wiadomości różnymi kanałami, telefon milczy. Można odczuć całkowicie inne traktowanie klienta w dobie kryzysu.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Czaq - 10-04-2017 20:17

(10-04-2017 20:11)TayloR242 napisał(a):  Czy w związku z ostatnią aferą na rynku SMS, HotPay się skończył?

Brak odpowiedzi na wiadomości różnymi kanałami, telefon milczy. Można odczuć całkowicie inne traktowanie klienta w dobie kryzysu.

Nie wiem kiedy próbowałeś sie skontaktować ale ja Kilka dni temu dostałem konkretna odpowiedź. Być moze po prostu byli chwilowo zajęci? @[Leaders] ,@[AnnaKa]


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - AnnaKa - 18-04-2017 17:45

@[TayloR242] Ze mną się nie kontaktowałeś Smile

Powiedz co potrzebujesz wiedzieć dokładnie.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - TelegramGrzegorz - 19-09-2017 22:02

Chciałbym zaczerpnąć kilka informacji w związku z podpisaniem umowy pod pewną usługę, gdzie mogę pisać? 49507000 GG milczy Sad


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - 69daren - 01-09-2018 11:11

mam problem z aktywacją konta.
Dostałem maila o treści:
"Kliknięcie w poniższy link oznacza, że zapoznałeś się z umową ramową oraz dołączoną dokumentacją, akceptujesz ją oraz zawierasz z ePłatności sp. z o.o. sp. k. umowę według tych dokumentów.
Akceptuje!"
Po kliknięciu akceptuje przenosi mnie do hotpaya i mam komunikat
"Aktywacja
Błędny kod aktywacyjny!"
Pisałem na forum pw na [email protected] i nic się nie dzieje.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - hrabia11 - 24-10-2018 10:44

czesc
jak rozliczam sie z hotpay.pl z przelewów
w chwili jak ktos zakupi usługe przez was system platnosci
nabijam na kase fiskalną czy poprostu wystawiam wam fakture za wszystkie platnosci