Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: HotPay.pl - polski agregator płatniczy (/Temat-HotPay-pl-polski-agregator-platniczy-138106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - qie90807 - 08-07-2019 12:40

Serwis z płatnościami HotPay bez podanych żadnych danych sprzedawcy:

https://kontapremium.pl/


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Leaders - 08-07-2019 14:24

Interweniowaliśmy w tej sprawie i sprzedawca poprawił dane. Dziękujemy za zgłoszenie. Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - [email protected] - 25-11-2019 19:03

Brak danych sprzedawcy w regulaminie:
http://pewnepremium.sklep-kody.pl


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Leaders - 26-11-2019 08:40

Sklep wyłączony, dziękujemy za zgłoszenie. Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - promtex - 27-11-2019 13:16

Od paru dni próbuje zarejestrować domenę na HotPay

Wszystkie moje serwisy zostają odrzucane

"Odrzucony - Serwis nie spełnia wymagań jakościowych HotPay. "

Chce się dowiedzieć co tą są te "wymagania jakościowe" - nigdzie o tym nie pisze

Strona posiada wszelkie regulaminy , politykę prywatności itd. Opłata jest jednorazowa, dożywotnia i daje dostęp do płatnej części serwisu

Pracownicy nie odpowiadają na zadane pytania a czekam od paru dni

Patrząc jakie tu ludzie wrzucają strony gdzie jest obsługa hotpay ( bez regulaminów, typowe naciągania na jakieś dostępy do tv itd ) to krew się gotuje 4

Jak na dzień dzisiejszy odradzam wszystkim ten serwis. Strata czasu i nerwów.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - szyweg - 27-11-2019 15:16

(27-11-2019 13:16)promtex napisał(a):  "Odrzucony - Serwis nie spełnia wymagań jakościowych HotPay. "

Nie obsłużą Twojego serwisu, spróbuj szczęścia w innym serwisie. Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - promtex - 27-11-2019 15:26

No właśnie z tego co czytam i patrze po linkach jakie serwisy Oni- HotPay obsługują to.... brak słów.... A który serwis polecasz? Za bardzo nie orientuje się jakie są jeszcze... dzięki za pomoc


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - szyweg - 27-11-2019 15:34

Czemu brak słów? Mam w HotPay uruchomione dwa sklepy i wszystko gra także nie polecę Ci raczej nic innego.
Nie wiem co tam zgłaszasz, ale może coś, co nie do końca jest zgodne z prawem lub jakieś rzeczy zakazane typu broń, narkotyki, fejkowe konkursy.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - promtex - 28-11-2019 10:37

Nie no pewnie, Oni są naprawdę "super" i "profesjonalni" , piszę do nich z problemem od kilku dni ( do różnych osób z ich działów ) nic nie odpisują - totalna zlewka! Jedynie co mi odpisują to "odrzucona - brak standardów jakościowych" choć nadal nie wiem co to znaczy i nikt nie potrafi mi z ich działu odpisać na to co mi odpisują. Chyba nie wiedzą sami co to znaczy. Znalazłem konkurencje i po przedstawieniu strony z regulaminem w ciągu paru minut moja witryna została zaakceptowana w dodatku dział obsługi odpisuje po kilku minutach. Najgorsza firma z jaką się spotkałemfacepalm


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Karczu - 29-11-2019 13:24

Fakt, że dana firma nie chce z Tobą współpracować nie oznacza, że jest najgorsza, a fakt, że nie udziela Ci błyskawicznych odpowiedzi jest zrozumiały, jeżeli nie współpracujecie - poświęca go na swoich Klientów. Szczególnie, jeżeli w owych wiadomościach wymagasz od niej uzasadnień, które mogą zdradzić wrażliwe dane, która owa firma posiada, np. dokumentację zawierającą jej politykę i procedury związane z systemami AML.

Nikt nie ma obowiązku współpracować z HotPay - traktuj to więc jak pech HotPay i szczęście firmy, która Cię zaakcpetowała.