Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: HotPay.pl - polski agregator płatniczy (/Temat-HotPay-pl-polski-agregator-platniczy-138106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Leaders - 13-09-2016 21:09

[Obrazek: logo-hotpay-white-100.png]

HOTPAY.PL - POLSKI AGREGATOR PŁATNICZY
Direct Billing / Premium SMS MO oraz MT / Zagraniczne płatności mobilne / Połączenia IVR


Z nieposkromioną radością pragniemy przedstawić Wam najnowsze dziecko firmy Leaders sp. z o.o. sp. k.. Jest to system płatności mobilnych, który oferuje szeroki wachlarz usług oraz narzędzi dla osób, które chcą monetyzować własne dobra za pomocą płatności mobilnych.


Pełna oferta HotPay zawiera:
  • Direct Billing - najnowszy model rozliczeń mobilnych pozwalający na bardzo elastyczne operacje na cenach produktów oraz dużo wyższe prowizje niż w przypadku SMS Premium
  • SMS Premium MO - klasyczne SMS Premium na własnym numerze dedykowanym bądź przy wykorzystaniu prefiksów na numerach współdzielonych
  • SMS Premium MT - subskrypcje SMS przy udziale naszych usług współdzielonych lub własnej usługi dedykowanej
  • Połączenia IVR - system do obsługi usług telefonicznych - głosowych np. infolinii
  • Rozbudowane formy monetyzacji ruchu zagranicznego


Wybierając HotPay jako system obsługujący płatności dla Twojej działalności otrzymujesz:
  • prosty i intuicyjny panel zarządzania usługami
  • najszybsze wypłaty na rynku bez okresów rozliczeniowych (do 24 godzin o zlecenia lub do 2 godzin w trybie Express) - można zlecić wypłatę w dowolnej chwili!
  • prostą i szybką implementację usług na swojej stronie lub w aplikacji
  • darmową pomoc programisty
  • kompetentne wsparcie techniczne oraz merytoryczne
  • stabilny system płatniczy


Serdecznie zapraszamy do dyskusji na temat HotPay oraz do zadawania pytań na temat systemu. Chętnie rozwiejemy każdą wątpliwość dotyczącą systemu lub pomysłów na wykorzystanie płatności mobilnych.


Zapraszamy do współpracy!



RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - fusek - 13-09-2016 21:21

Zadalem pytanie w waszym dziale ktore od paru dni pozotaje bez odpowiedzi - tu na pewno odpiszecie.

Od kiedy sms pod numer zaczynajacy sie na 9 kosztuje 1.25 zl?


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - matii1111 - 13-09-2016 21:24

Pieknie sie rozwijacie, widziałem już pare serwisów nawet niezwiązanych z tematyką tego forum z wdrożonymi Waszymi płatnościami, tak trzymać!Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - zbyszeq - 13-09-2016 21:27

Korzystam jakiś czas z HotPay.pl - i powiem szczerze, platforma, support i możliwości jakie daje HotPay.pl na wielki plus.
Ze swojej strony serdecznie polecam !


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Liromir - 13-09-2016 21:29

Z całego serca polecam każdemu kto szuka alternatyw dla Cashbill/Dotpay i tym podobnych. Co do usłuch takich jak MT lub MO to nie ma co się rozpisywać bo są i działają bez zarzutów. Największymi zaletami gniotącymi konkurencję są na pewno:

- szybkie wypłaty bez okresu rozliczeniowego, czyli dostajemy hajs z 23 sierpnia - 24. Nie trzeba czekać do zamknięcia miesiąca jak to bywa w chyba każdej konkurencyjnej firmie i 20 dni na wypłatę.

- profesjonalna pomoc bardzo dobrego programisty za darmo, od zawsze to dla mnie największy atut i mógłbym mieć nawet mniejszą stawkę ale mieć taką osobę 'u boku'.

szczerze polecam +1


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - aero2 - 13-09-2016 22:14

Serwis dobry jak nie jeden z najlepszych, ale czekam na Pay Per Call, najlepiej bez podawania kodu, jak w konkursach telewizyjnych czy serwisach erotycznych.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Enigmato - 13-09-2016 22:17

Nie mogło tutaj zabraknąć mojego komentarza. To ja jako jeden z pierwszych pochwaliłem się swoimi wynikami osiągnietymi z HotPay na forum Cool.

Polecam serdecznie, bardzo szybkie, terminowe płatności i bezproblemowa współpraca! Jak płatności SMS to tylko HotPay.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Mauorycy - 14-09-2016 11:25

Serwis przetestowany na MO oraz MT..No i jestem pod wrażeniem o ile sprawniej to wszystko działa, niż w przypadku korzystania z usług oferowanych za pośrednictwem "zwykłych" serwisów SMS typu leadmore itd...
Nie ma co opisywać w sumie..trzeba samemu przetestować..taki krok w przód Smile


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Kleju93 - 14-09-2016 17:19

nie dostałem linka aktywacyjnego. Konto na Klein's Solutions


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Sznurek11 - 15-09-2016 14:36

Bardzo cenię serwis i gorąco zachęcam do korzystania z jego usług. WARTO Smile