Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitkong - luki w grze i wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Bitkong - luki w grze i wypłaty (/Temat-Bitkong-luki-w-grze-i-wyplaty-138070)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - HerossiK - 14-09-2016 15:23

Również tam gram i mam podobny sposób aczkolwiek bardziej pewniejszy i o mniejszym ryzyku Smile
Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na pw Smile


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - HajsMotywatory - 16-11-2016 23:41

Bot do automatycznej gry napisany Cool Zysk jest już pomnożony * 100, żeby była liczba satoshi.
[Obrazek: e9af088b1f7b6a49.png]

Tylko nie mam za bardzo skąd zainwestować. Ale może trochę satoshi z jakiś kraników uzbieram.

Co do słowa 'luka' - zwykły rachunek prawdopodobieństwa Smile Nie ma tutaj żadnych luk. Kiedyś robiłem symulator pod CSGODouble. Symulował milion losowań i dobierał najlepszy sposób obstawiania, żeby na dłuższą metę być na +. Wtedy doskonale wychodziły niedoskonałości sposobów typu Martingale, anti-martingale, parolli i innych. Bo co innego obserwować kilka tysięcy losowań, a co innego mieć podsumowane milion losowań z dokładną rozpiską co wypadło, kiedy i do jakiego zysku/straty się przyczyniło.

Tutaj może jeszcze dzisiaj zrobię coś podobnego. Niech rozegra kilka milionów gier i dobierze najlepszy algorytm - na którym stopniu kończyć itd. Hazard to hazard ale umiejętnie obliczając % na każdą możliwość szansę na stratę można zminimalizować praktycznie do zera Smile


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - banipunz - 17-11-2016 07:54

@[HajsMotywatory] podzielilbys sie botem? Jerk


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - HajsMotywatory - 17-11-2016 11:59

Najpierw chcę to dopracować Smile Aktualnie cały dzień jestem na wyjeździe ale w domu zostawiłem bota na freebitco.in, a jak wrócę to zrobię ogromną symulacje pod Bitkonga i zobaczę jak bot będzie pracował Smile

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - hubert2002 - 08-12-2016 21:41

To dałbyś teraz tego bota?


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - bialy88 - 09-12-2016 12:57

Siema . Jesli jest mozliwosc to tez poprosze o bota. Podziele sie wygranymi Smile Pozdrawiam


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - medicpl - 30-12-2016 09:08

I jak z tym botem? :-) bo nie aiem czy sie rejestrowac :-)


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - Serkownik - 31-12-2016 00:31

i jak dzialacie cos ? chetnie i ja sie podlacze


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - kawałekchleba - 25-07-2017 23:42

prosze o informacje priv


RE: Bitkong - luki w grze i wypłaty - Niskieskladki - 19-09-2017 03:50

I co z tym botem?