Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com (/Temat-SatoshiWars-zarabiaj-satoshi-grajac-w-gre-RPG-www-satoshiwars-com-138039)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - krruma - 28-09-2016 20:24

Ja też dzisiaj wbiłem 10 lvl a tam pusto, myślałem że tylko ja tak mam ale widocznie nie.


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - kanibal54d - 29-09-2016 07:56

Ja jestem na 7 lvlu i 5 lvl wydobycia. Napiszę do supportu Smile

Update:

Widzę, że nie ma możliwości napisania ticketa do supportu.
W takim razie nie idę już w wydobycie tylko zbieram na wypłatę.


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 13-11-2016 20:41

Uzbierane minimum, klikam wypłać i... strona nie istnieje 404... Sex


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - lanpan - 13-11-2016 21:04

haha dobre Big Grin


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 13-11-2016 21:10

Czy dobre? Raczej do przewidzenia Wink


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - lanpan - 13-11-2016 21:11

lipa troche ;/


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 13-11-2016 21:12

no lipa Sad fajny kran, taki inny Wink nie lubię nudnych. spróbuję jeszcze jutro może awaria ale wątpię. wstrzymajcie się z działaniami.

edit: dzisiaj też "404 Not Found" także lipa.


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - kira12 - 18-11-2016 07:56

Eh a chciałem sie tam trochę pobawić Tongue Najwidoczniej zawsze się spóźniam :/ Edit Tongue eee strona nagle ożyła Tongue


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 19-12-2016 01:44

Dzisiaj spróbowałem wypłacić i tadam Smile Udało się. Naprawili co trzeba ale wypłaca na procesor faucethub.io, zakładajcie więc tam konta i wypłacajcie nim znów coś się skaszani Wink Nie obczaiłem jeszcze po co procesor ma refy bo dopiero założyłem konto ale jak ktoś chce to zapraszam do rejestracji w procesorze z refa (ref: faucethub.io).


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - kanibal54d - 19-12-2016 10:14

Potwierdzam kranik płaci Instant. Z FaucetHub wypłaty natomiast są realizowane w środy i niedziele Smile