Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak reklam na stronie - Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Brak reklam na stronie - Pomocy! (/Temat-Brak-reklam-na-stronie-Pomocy-137987)

Strony: 1 2


Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 10-09-2016 13:19

Witam,
Niestety już nie daję rady z tym adsense Big Grin, gdy otrzymałem pełną weryfikację, nawet na wtyczce w wordpress zatwierdzili mi reklamy mobilne, to nadal nigdzie ich nie ma... Co zrobić?
http://www.flarrow.pl - strona

Gdy sprawdzam reklamy na google adsense, to jednostki mają status New. Ale nawet te hmm od 2 dni?


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - Bartezx1997 - 10-09-2016 13:59

U mnie minęło 2-3 dni po pełnej weryfikacji i wrzuceniu reklam za nim zaczęły się pojawiać, z tego co czytałem wtedy sprawdza je pracownik google. Jeśli dobrze zaimplementowałeś kod to powinny się pojawić.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 10-09-2016 14:27

(10-09-2016 13:59)Bartezx1997 napisał(a):  U mnie minęło 2-3 dni po pełnej weryfikacji i wrzuceniu reklam za nim zaczęły się pojawiać, z tego co czytałem wtedy sprawdza je pracownik google. Jeśli dobrze zaimplementowałeś kod to powinny się pojawić.

Zaimpletować kod czyli? Myslałem, że automatycznie przez manager reklam się pojawią.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - radek0389 - 10-09-2016 15:17

(10-09-2016 14:27)NightWing napisał(a):  
(10-09-2016 13:59)Bartezx1997 napisał(a):  U mnie minęło 2-3 dni po pełnej weryfikacji i wrzuceniu reklam za nim zaczęły się pojawiać, z tego co czytałem wtedy sprawdza je pracownik google. Jeśli dobrze zaimplementowałeś kod to powinny się pojawić.

Zaimpletować kod czyli? Myslałem, że automatycznie przez manager reklam się pojawią.
Czyli umieścić kod reklamy na stronie. Czy zrobisz to poprzez jakiś panel admina czy manager reklam bądź bezpośrednio wstawisz w pliku strony, nie ma znaczenia.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 10-09-2016 18:00

(10-09-2016 15:17)radek0389 napisał(a):  
(10-09-2016 14:27)NightWing napisał(a):  
(10-09-2016 13:59)Bartezx1997 napisał(a):  U mnie minęło 2-3 dni po pełnej weryfikacji i wrzuceniu reklam za nim zaczęły się pojawiać, z tego co czytałem wtedy sprawdza je pracownik google. Jeśli dobrze zaimplementowałeś kod to powinny się pojawić.

Zaimpletować kod czyli? Myslałem, że automatycznie przez manager reklam się pojawią.
Czyli umieścić kod reklamy na stronie. Czy zrobisz to poprzez jakiś panel admina czy manager reklam bądź bezpośrednio wstawisz w pliku strony, nie ma znaczenia.

W manager reklam nie da się wstawić kodu. Wstawiłem też innymi sposobami i nic pusto Sad. Kody i tak posiadają status: New, a jaki powinien być? Active?


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - Ascoran - 10-09-2016 18:08

I tak będziesz je musiał wstawić na stronę żeby reklamy się wyświetlały, bo przecież google nie może sobie samemu wstawić kodu...


"Nie wstawiłem żadnych kodów reklam na stronę www ale założyłem konto w adsense i żadne reklamy na mojej stronie się nie wyświetla! DLACZEGO?"
facepalm


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 10-09-2016 19:49

(10-09-2016 18:08)Ascoran napisał(a):  I tak będziesz je musiał wstawić na stronę żeby reklamy się wyświetlały, bo przecież google nie może sobie samemu wstawić kodu...


"Nie wstawiłem żadnych kodów reklam na stronę www ale założyłem konto w adsense i żadne reklamy na mojej stronie się nie wyświetla! DLACZEGO?"
facepalm

Tylko właśnie jedne kody już są dodane, a nie wyświetla się nic Big Grin. Zapytałem co oznacza status Nowy?


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - Ascoran - 10-09-2016 20:07

https://support.google.com/adsense/answer/2542532?hl=pl&ref_topic=1250102


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 10-09-2016 23:45

To jest naprawdę dramat, nie no jak widzę to mam dobrze je zaimplementowane, bo są puste pola...


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - tomekj3 - 11-09-2016 20:58

Napisz na GG lub PW pomogę Big Grin