Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spamować na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak spamować na facebooku (/Temat-Jak-spamowac-na-facebooku-137986)



Jak spamować na facebooku - helix - 10-09-2016 13:16

Sorry za takie długie pytanie bo wiem że jest tu poradnik ale próbowałem przez ten poradnik i mi nie wychodziło jak spamować w grupach czy czatach ale nie wychodzi.I proszę o szczegółowe instrukcje jak takie właśnie rzeczy wykonywać w przeglądarce chrome na pc lub na tablecie.


RE: Jak spamować na facebooku - kukiz87 - 10-09-2016 13:32

Zapomnij nikt Ci nie powie, sam musiz dojsc , kazdy kiedyś zaczynał z 0 wiedzą metodą prób i błedów wstrzelisz się w niszę i będziesz zarabiał , nie ma sensu się prosić kogoś , próbuj próbuj próbuj, powiem Ci ze w zeszłym roku też zaczynałem z subami próbowałem i wstrzeliłem się w nisze która od marca do czerwca dała mi ok 9 k zarobku Wink


RE: Jak spamować na facebooku - twardy - 10-09-2016 13:35

Dlaczego ktos mialby ci podac szczegolowe intrukcje i robic sobie konkurencje?


RE: Jak spamować na facebooku - Karewer - 10-09-2016 14:31

Poza tym, to chyba kolego pomyliły Ci się działy. Druga sprawa jest taka, że nie zaczyna się zdania od: I, A itp.


RE: Jak spamować na facebooku - Sheldon_ - 17-11-2016 21:35

Mogę Ci dać szczegółowe instrukcje jak zarabiać na fejsie na spamie ale nie za darmo oczywiście Big Grin nikt Ci za darmo nie powie i tego możesz być pewien, masz setki poradników więc czytaj i kombinuj Smile


RE: Jak spamować na facebooku - Majka - 17-11-2016 21:40

(17-11-2016 21:35)Sheldon_ napisał(a):  Mogę Ci dać szczegółowe instrukcje jak zarabiać na fejsie na spamie ale nie za darmo oczywiście Big Grin nikt Ci za darmo nie powie i tego możesz być pewien, masz setki poradników więc czytaj i kombinuj Smile

Ty już lepiej nic nie sprzedawaj. Jeszcze jednego długu nie spłaciłeś. Żegnam

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.