Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payout Direct Ltc/doge/btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Payout Direct Ltc/doge/btc (/Temat-Payout-Direct-Ltc-doge-btc-137862)



Payout Direct Ltc/doge/btc - Magisterek - 06-09-2016 23:42

Krotko, jak w temacie - kolejne faucety w ktorych dozbieralem i sa wyplacalne.

LITECOIN PAYOUT AUTOMAT 0.005 LTC (Nie powiem wam co ile, po uzbieraniu progu mamy wyswietlona date - ale przykladowo dzis dostalem wyplate na portfel a napisane bylo 11.09 pod koniec dnia)
REFLINK
CZYSTY
Polecam glownie ze wzgledu dziennych gier, czasem trafiamy 0 ale jest to zapewne celowe, ja przy drugim razie zebralem tyle ze odrazu osiagnelem prog wyplaty.

DOGECOIN PAYOUT AUTOMAT 100 DOGE
REFLINK
CZYSTY
Jak wyzej i nizej.

SATOSHI PAYOUT AUTOMAT 0.0001 LUB 0.0002 BTC NIE JESTEM PEWNY
REFLINK
CZYSTY

Polecam wszystkie trzy dla osob ktore nie zbieraja non stop co kazda minute faucetow, ja wchodze raz dziennie czasem trzy i i tak idzie cos wyzbierac.
Refy 20%, LTC, DOGE 20xclaim co 10 min = super gra / BTC 30x10 min

BITCOIN 0.0001 BTC MANUAL 10 MIN/1H
REFLINK
CZYSTY
Wyplaty co, czy do 7-10 dni ale mi wyslali po 4 a raczej otrzymalem w czwarty - mimo wszystko wyplaca.

UWAGA! PODAJE MALO INFORMACJI BO ZAINTERESOWANY WEJDZIE I SPRAWDZI SAM O CO CHODZI, JA PODAJE LINKI FAUCETOW KTORE SPRAWDZILEM I WYPLACAJA - NIEKTORZY NIE CHCA ZBIERAC BO STRONKA MOZE AKURAT BYC SCAMEM I DUZO CZASU BEDZIE ZMARNOWANE.
STRONY KTORE SAM ZNAJDUJE LUB DODAJECIE NA FORUM I NIE JESTESCIE PEWNI, MOZNA MI PODSYLAC KOLEJNE LINKI - DZIEKI ZA REFY


Payout Direct Ltc/doge/btc - Artinesse - 01-03-2018 14:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.