Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informatyk ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Informatyk ? (/Temat-Informatyk-137834)

Strony: 1 2 3 4


RE: Informatyk ? - kuli - 06-09-2016 19:02

To do liceum idź. Tam ludzie skupiają się na imprezach, hobby, ładnym wyglądzie itd


RE: Informatyk ? - themate0 - 06-09-2016 19:18

NIE IDZ DO TECHNIKUM

papierek technika jest ***** wart, doświadczenie też zerowe, lepiej liceum zrobić i rok szybciej studia zacząć

jeśli chcesz być dobrym informatykiem i zarabiać ponad przeciętne pieniądze to czeka cie dużo nauki, studia to dopiero początek przygody z informatyka, szczególnie z programowaniem


RE: Informatyk ? - Madara Uchiha - 06-09-2016 20:04

(06-09-2016 19:18)themate0 napisał(a):  NIE IDZ DO TECHNIKUM

papierek technika jest ***** wart, doświadczenie też zerowe, lepiej liceum zrobić i rok szybciej studia zacząć

jeśli chcesz być dobrym informatykiem i zarabiać ponad przeciętne pieniądze to czeka cie dużo nauki, studia to dopiero początek przygody z informatyka, szczególnie z programowaniem

Studia nie są potrzebne żeby zarabiać ponad przecietne pieniądze. Niech się nauczy sam kodować szablony allegro, ebay, mailingi, robić strony na cmsy i normalnie kodować, bootstrapa niech ogarnie i mu tak naprawdę starczy, żeby robić już za dobry hajs, a mało na której uczelni tego uczą co wymieniłem. W pracy nie wymagają tak naprawdę papierka inżyniera.


RE: Informatyk ? - twardy - 06-09-2016 20:07

Nawet ogarniajac excela na przyzwoitym poziomie jestes w stanie robic niezle pieniadze we finansach czy innszej analizie... Najwazniejsza sprawa, czy to technikum czy studia... 99% tego co sie nauczysz zalezy od ciebie.


RE: Informatyk ? - Ascoran - 06-09-2016 20:10

Byłem zarówno w serwisach komputerowych jak i firmach programistycznych - skończyłem tylko technikum - nawet matury nie pisałem i nikt nigdy się o to nie dowalił - patrzą na DOŚWIADCZENIE i DODATKOWE kursy bo czy to studia czy technika nauczysz się ułamek tego co powinieneś wiedzieć.
I powiem dodatkowo że w cale nie za najniższą stawkę tylko średnią już na początku pracowałem.


RE: Informatyk ? - Oblako1223 - 06-09-2016 20:33

Osobiście chodze do 3 najlepszego technikum w Polsce na kierunku informatycznym. Jak dla mnie technikum to coś pięknego i szczerze umiem więcej niż moi koledzy którzy po mat-fizie i uczą się już na studiach. Nie koniecznie technikum o podstaw czasem jest lepiej niż na studiach. Robisz kwalifikacje e12, e13, e14 + maturka jak masz głowę na karku to po czymś takim możesz ogarnąć naprawdę wiele patentów na zarobek


RE: Informatyk ? - zozols1 - 06-09-2016 20:54

Zdałem e12, zdałem e13 i teraz będzie e14. Nie oszukujmy się kolego wyżej, jakbyś sam się nie starał i nie uczył się samemu to byś g**no umiał. Moja szkoła też jest niby na wysokim poziomie, ale ja tego jakoś nie zauważam. Po takim technikum się umie podstawy, a właściwie przedstawiany jest ci zarys niektórych rzeczy, chyba, że się samemu kształci.
Cytat:Osobiście chodze do 3 najlepszego technikum w Polsce na kierunku informatycznym. Jak dla mnie technikum to coś pięknego i szczerze umiem więcej niż moi koledzy którzy po mat-fizie i uczą się już na studiach.

Wiem, że się czepiam, ale czy Twoi kumple z mat-fiza nie są czasem jeszcze na wakacjach? Lol


RE: Informatyk ? - MaLiN - 06-09-2016 21:04

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.


RE: Informatyk ? - daniel42na - 06-09-2016 21:07

Nie każcie chłopakowi który jeszcze nie wie za dobrze co ma ze swoim życiem zrobić, żeby rezygnował ze studiów Lol
Jasne, że realia są takie jakie są, szczególnie w IT ceni się umiejętności, które względnie łatwo pokazać na ograniźmie martwym np. sprzęcie, fragmencie kodu i udowodnić, że człowiek jest coś wart, ale może kolega akurat nie jest pasjonatem konkretnej dziedziny informatyki, tylko chce pójść na takie studia aby je ukończyć i np. załapać się jako "pan od klikania myszką i grzebania w komputerze" w urzędzie, lub firmie X, gdzie wystarczy mu wiedza ogólna i obycie z klikaniem a wymagane jest wyższe wykształcenie Wink
Niech pójdzie, sprawdzi, jak nie będzie mu pasować to sam zrezygnuje.


RE: Informatyk ? - radek0389 - 06-09-2016 21:11

(06-09-2016 21:07)daniel42na napisał(a):  "pan od klikania myszką i grzebania w komputerze" w urzędzie, lub firmie X, gdzie wystarczy mu wiedza ogólna i obycie z klikaniem a wymagane jest wyższe wykształcenie Wink
Dokładnie. Sam byłem na stażu w sądzie okręgowym, gdzie informatyk miał za zadanie wymienić toner w drukarceSmile.