Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - problem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - problem. (/Temat-Facebook-problem-137821)

Strony: 1 2


Facebook - problem. - radek0389 - 06-09-2016 12:38

Witajcie, mam taki problem od dwóch dni, że przy wejściu na FB widzę "krzaki" zamiast strony, dzieje się tak na chrome i na FF, poprawnie działa na operze. Co może być nie tak? Czyściłem pliki przeglądarki, odinstalowywałem ją i instalowałem na nowo i dalej to samo.

Poniżej screen:
[Obrazek: bf8e1be016321.bmp.html]

https://zapodaj.net/bf8e1be016321.bmp.html


RE: Facebook - problem. - Ascoran - 06-09-2016 12:43

Jakaś wtyczka przeglądarki to wywołuje? Wirus?
Może coś instalowałeś przed wystąpieniem problemu?


RE: Facebook - problem. - k.kopec997 - 06-09-2016 13:57

Może język facebooka Ci się zmienił. Spróbuj wejść na pl-pl.facebook.com


RE: Facebook - problem. - Ascoran - 06-09-2016 14:23

(06-09-2016 13:57)k.kopec997 napisał(a):  Może język facebooka Ci się zmienił. Spróbuj wejść na pl-pl.facebook.com
@[k.kopec997]
Widziałeś w ogóle screena? facepalm


RE: Facebook - problem. - radek0389 - 06-09-2016 14:42

(06-09-2016 12:43)Ascoran napisał(a):  Jakaś wtyczka przeglądarki to wywołuje? Wirus?
Może coś instalowałeś przed wystąpieniem problemu?

Ogólnie to tak, odinstalowalem kasperskyego. Po tej czynności nie mogłem włączyć kompa. Odpalilem go w trybie awaryjnym i odinstalowalem kartę sieciowa bo tu leżał problem. Po tym zabiegu normalnie wlaczylem komputer i zainstalowalem nowsza wersje Kaspersky. FB nie działa na FF i chromie.
Jeszcze zrobię skan kasperskym, może jakiś syf jest.

Ciekawe ze tylko właśnie FB nie działa.


RE: Facebook - problem. - Ascoran - 06-09-2016 14:49

Dziwne dziwne, musi być coś jeszcze co "blokuje" funkcje przeglądarki ale bardzo dziwne że tylko chromie - spróbuj jeszcze zresetować ustawienia chroma całkowicie do fabrycznych bo podczas reinstalacji może je zapamiętało


RE: Facebook - problem. - radek0389 - 06-09-2016 19:20

Odinstalowałem na nowo kartę sieciową i zainstalowałem i teraz FB działa, coś mam w sterownikach chyba nie tak. Trzeba zrobić kopię ważnych plików i przeinstalować system.Smile


RE: Facebook - problem. - Toskan - 06-09-2016 19:30

Format:c\s na pewno zadziazla Smile


RE: Facebook - problem. - Ascoran - 06-09-2016 22:02

Nadal bardzo dziwne - jak by sterowniki były skopane od sieciówki to w ogóle byś internetu nie miał albo by działo się tak na każdej stronie Smile
Ja bym jeszcze profilaktycznie przeskanował combofixem lub jak wolisz, przeinstalować system


RE: Facebook - problem. - mysc - 06-09-2016 22:20

Combofix to bardzo dobry pomysł, ale wczesniej zrób kopie ważnych plików Smile

Możesz jeszcze sprawdzić system przy pomocy hijackthis i podesłać mi loga na PW (chetnie pomoge) lub wkleic go na http://hijackthis.de i samemu sprawdzić czy jest tam coś nieciekawego (nie ufaj tej stronie w 100%) Wink

.