Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie bitcoinów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zarabianie bitcoinów (/Temat-Zarabianie-bitcoinow-137779)



Zarabianie bitcoinów - Captain - 04-09-2016 20:19

Jestem nowy w Bitcoinach. Gdzie i jak można zarabiać Bitcoiny? Są jakieś dobre strony gdzie można sensownie coś zarobić?
Chodzi mi o coś innego niż te faucety gdzie dają grosze i trzeba wyszukiwać ich setki a nawet tysiące i przepisywać mnóstwo captch aby coś zarobić.


RE: Zarabianie bitcoinów - Robson19 - 04-09-2016 21:16

Czesc czytając Twoj post i zerkająć ile napisałeś postow łącznie z Twoją reputacją to aż dziwne ze nigdy nie zajrzałeś do działu bitcoin rozejrzyj sie jest sporo tego tylko uwazaj jak chcesz coś zainwestować Pozdrawiam Smile


RE: Zarabianie bitcoinów - Magisterek - 04-09-2016 21:36

Ogolnie szukaj czegos na "dluzsza mete", cos co mozesz w jakis sposob rozwinanc - o co mi chodzi?
Zwykly faucet ktory daje 100 satoshi, bedzie dawal 100 albo i mniej, znajdz taki gdzie po jakims czasie za to ze z niego korzystasz otrzymujesz jakis bonus lub cos w tym stylu, nazbieraj kwote ktora mozesz chociazby zainwestowac lub sprobuj sil na hi/lo czy dice co nie jest dobrym sposobem pewnego zysku.

Poszukaj tez jakis stron z free bonusem do wykopywania gdzie bez wkladu mozesz wyplacic i niech sobie nabija.


RE: Zarabianie bitcoinów - patryk6176 - 04-09-2016 22:08

Od siebie moge polecic aplikacje na androida co tydzień wyplacam +-40k satoshi
http://www.bitcoingameapps.com/track.php?ref=111329


RE: Zarabianie bitcoinów - Uni3X - 05-09-2016 14:20

Na faucetach zarabia się najpewniej, są serwisy takie jak epay.info
(około 100 faucetów) czy faucetbox.com (około 800 faucetów) gdzie masz dużo faucetów w 1 miejscu i tylko otwierasz nowe.

Możesz spróbować w grach, czy też wydobywanie z darmowymi lub płatnymi usługami. Inne to np, ppi płatne ankiety, revshare które wypłacają w bitcoine.

Pamiętaj że wartość bitcoina w przyszłości wzrośnie kilkakrotnie, w ciągu 1 godziny
jestem w stanie z faucetów wyciągnąć około 0.15$ jeśli bitcoin wzrośnie w przyszłości
min 5 krotnie to tak naprawdę z facetów zarabiasz 0.75$


RE: Zarabianie bitcoinów - MilanFan - 05-09-2016 15:02

(05-09-2016 14:20)Uni3X napisał(a):  Pamiętaj że wartość bitcoina w przyszłości wzrośnie kilkakrotnie

Skąd ta pewność?


RE: Zarabianie bitcoinów - Uni3X - 05-09-2016 18:52

(05-09-2016 15:02)MilanFan napisał(a):  
(05-09-2016 14:20)Uni3X napisał(a):  Pamiętaj że wartość bitcoina w przyszłości wzrośnie kilkakrotnie

Skąd ta pewność?

Jest coraz większe zapotrzebowanie na bitcoiny, państwa, firmy otwierają się
na tą kryptowalutę, pamiętajmy że max można wydobyć 21 mln bitcoinów nie można dodrukować ani zwiększyć wydobycia 21 mln i koniec! Obecnie jest wydobyte ponad 15.850.000 wydobytych bitcoin ! Wiele znanych analityków, banki prognozują że bitcoin osiągnie bardzo wysoką cenę, banki interesują się tą kryptowalutą nawet.
Można tutaj wymieniać wiele argumentów, co nam szkodzi zbierać bitcoiny jest naprawdę wiele możliwości obecnie zdobycia tej kryptowaluty za darmo, poświęcić sobie 1h można ładnie zarobić na wiele możliwości, odkładać na portfel zabezpieczyć i trzymać a przyszłość pokaże nam
czy było warto, sam obecnie buduję sobie portfel, oczywiście nie namawiam aby trzymać tam swoje oszczędności, ale w miarę możliwości odkładać sobie.


RE: Zarabianie bitcoinów - Magisterek - 05-09-2016 19:59

Tak jak pan wyzej napisal, dlatego jest to KRYPTOwaluta bo ma okreslona ilosc, po wydaniu xxx po prostu jej nie bedzie - a wszystko czego jest malo jest drogie


RE: Zarabianie bitcoinów - Fox90 - 05-09-2016 23:35

Ja tam jestem zielony w temacie BTC, ale z tego co wiem szykują się na rynku BTC duże zmiany, w tym podział BTC na BTC Classic i chyba jeszcze jakiś Smile Jak ktoś w tym siedzi to zapewne wie o co chodzi, mówienie że wartość w przyszłości wzrośnie, a że zrobi to np 5 krotnie, jest mega przesadą i w obecnej chwili nie da się tego oszacować czy wzrośnie i o ile.