Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting + Domena - Do nauki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hosting + Domena - Do nauki (/Temat-Hosting-Domena-Do-nauki-137776)



Hosting + Domena - Do nauki - Dycha - 04-09-2016 20:12

Hej. Od pewnego czasu korci mnie tworzenie stron w celach nauki. Kiedyś już miałem z tym styczność mianowicie tworzyłem stronę w HTML jednak upadłem po jakimś czasie ze względów na niepowodzenie w tym co chciałem uzyskać. Teraz chciałbym powrócić i prócz html dodatkowo szkolić się w kierunku PHP. Potrzebuję na okres nauki na początku amatorsko to PHP + podstawowa wiedza do stworzenia strony HTML domeny i hostingu płatnej bądź też nie. Nie chciałbym wydawać na taki hostin po jakieś 20zł miesięcznie gdzie będę się jedynie uczył więc porządny hosting mi niepotrzebny. Myślałem nad hostingiem z hostingier darmowym tylko co później? przejść na wersję premium i płacić 9zł miesięcznie? Do tego domena. Tylko gdzie? Co myślicie o dot.tk? Do tego ten hostingier bądź coś innego. Im taniej tym też lepiej Big Grin Nie sądzę, że w ciągu 2 miesięcy dałbym radę na tyle ogarnąć język i w ogóle, abym zabierał się od razu za tworzenie porządnych stron gdzie potrzebowałbym porządnego serwera, aby to udźwignął.


RE: Hosting + Domena - Do nauki - Gremquen - 04-09-2016 20:18

No jak tylko dla Ciebie to możesz wziąć Hostinger i domenę na dot.tk.
Są darmowe, ale nie mają żadnych reklam itp., a sam pewnie dużych przeciążeń nie będziesz generował, żeby hosinger nie wystarczył.

Jakbyś chciał jakiś hosting lepszy to polecam linuxpl.com (reflink). Płacisz 5 dyszek za rok, a serwer daje radę. Ja miałem kilka stron na nim, w sumie do tej pory mam i nie mam z nim żadnych problemów, a support potrafi pomóc o 22 w niedzielę Smile
No i wychodzi taniej niż ten hostinger za 9zł miesięcznie Smile

P.S. Powodzenia w nauce! Smile


RE: Hosting + Domena - Do nauki - Pawlak093 - 04-09-2016 22:27

Skoro chcesz sie uczyc to do czego ci domena potrzebna?
Co do hostingu to moge ci polecic proserwer od 7zl sms miesiecznie.
Albo cba.pl z darmowych


RE: Hosting + Domena - Do nauki - DzejkobPL - 04-09-2016 22:35

Z darmowych to ct8.pl - darmowa wersja MyDevil. Smile


RE: Hosting + Domena - Do nauki - twardy - 04-09-2016 23:30

Za darmo to maszyna wirtualna + linux.


RE: Hosting + Domena - Do nauki - Ascoran - 05-09-2016 13:15

Wszyscy wymyślają a ja podam najprostrze rozwiązanie - localhost


RE: Hosting + Domena - Do nauki - barti.karti323 - 08-09-2016 09:25

Więcej zabawy z localhostem by miał niż by przeznaczył te paręnaście zyla na domenę. Nauka PHP, a administracji sieci to troszkę inna bajka Smile


RE: Hosting + Domena - Do nauki - misiek2592 - 25-09-2016 20:06

polecam na az.pl tam takie hostingi wiec mozna kupic dla nauki


Hosting + Domena - Do nauki - Artinesse - 02-03-2018 14:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.