Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prawo allegro (/Temat-Prawo-allegro-137744)



Prawo allegro - kaktus18 - 04-09-2016 09:34

Witam mam pytanie, kliknąłem kup teraz na aukcji (wysyłki nie wybierałem) chciałem wycofać się z tego, patrzę na pocztę a tam od razu po kliknięciu kup teraz sami wybrali rodzaj przesyłki. Czy da się to jakoś anulować ? Bo ten przedmiot zakupiłem wtedy z innego konta, a na tamtym sprawdzałem tylko sposoby dostawy.


RE: Prawo allegro - DzejkobPL - 04-09-2016 09:38

Pisz do sprzedawcy z prośbą o anulacje.


RE: Prawo allegro - Norman - 04-09-2016 09:40

Skontaktuj się ze sprzedającym, zazwyczaj nie powinien robić problemów z wycofaniem oferty. Zwróci sobie prowizję od sprzedaży. Ale na przyszłość uważaj bo klikając Kup Teraz lub wygrywając licytacje zawierasz umowę kupna-sprzedaży i jesteś prawnie zobowiązany do zapłaty za przedmiot i jeśli sprzedający ma taką ochotę może złożyć pozew z powództwa cywilnego do sądu i dostaniesz nakaz zapłaty.


RE: Prawo allegro - themate0 - 04-09-2016 12:22

po prostu napisz do sprzedawcy, ja raz nawet kupiłem GTA V jak miałem ps3, a dopiero po przelaniu kasy doczytałem się, że sprzedający udostępnia konto żebym mógł sobie pobrać itp. itd.

i mimo to zwrócił mi kasę przez payu na allegro


RE: Prawo allegro - Ascoran - 04-09-2016 12:57

Warto tutaj dodać że sprzedawca MOŻE anulować ale NIE MUSI.
Uważaj co klikasz.

Sposoby dostawy możesz zawsze sprawdzić w zakładce "Płatności i dostawa" zaraz pod zdjęciem produktu.


RE: Prawo allegro - kaktus18 - 04-09-2016 16:50

(04-09-2016 12:22)themate0 napisał(a):  po prostu napisz do sprzedawcy, ja raz nawet kupiłem GTA V jak miałem ps3, a dopiero po przelaniu kasy doczytałem się, że sprzedający udostępnia konto żebym mógł sobie pobrać itp. itd.

i mimo to zwrócił mi kasę przez payu na allegro

a co za 5zł chciałeś mieć na własność gta 5 Big Grin ?


RE: Prawo allegro - twardy - 04-09-2016 17:05

Wez napisz, ze sie pomyliles i tyle... jedynie co ci grozi to ostrzezenie na koncie (dopiero przy trzech banuja konto).


RE: Prawo allegro - kaktus18 - 04-09-2016 18:06

Tak, tylko że sprzedający sam sobie wybrał że wyśle mi za pobraniem... jeśli nie odpisze na moje wiadomości to nie odbiorę i tyle jak on tak postępuje. Allegro mi wysłało wiadomość że wystarczy wybrać sposób dostawy i zamówienie zostanie wysłane, ale dostałem też wiadomość z prywatnego sklepu sprzedającego że wybrałem wysyłke za pobraniem.


Prawo allegro - piotrekprorok - 10-09-2016 10:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.