Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka loteria forum gold! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wielka loteria forum gold! (/Temat-Wielka-loteria-forum-gold-137711)



Wielka loteria forum gold! - Captain - 03-09-2016 13:32

Takiego konkursu jeszcze tutaj chyba nie było, a przejrzałem regulaminy forum i regulaminy konkursów i nie ma tam nic co by tego zabraniało tak więc:




Idea Organizuje forumową loterię forum gold! Idea


Na czym to polega?

1. Każdy zainteresowany wpłaca mi dotację wynoszącą 10 forum gold oraz pisze posta w tym temacie o treści ,,biorę udział'' albo coś w tym stylu.
2. Następnie w określonym terminie losuje jedną osobę która zgarnia całą pulę forum gold ze wszystkich wpłat użytkowników (natomiast ja dla siebie biorę skromne 5% wpłat aby coś mieć z tego organizowania, a pozostałe 95% idzie na nagrodę).
3. Konkurs może być przeprowadzany cyklicznie. Zakończy się jedna runda, wylosujemy zwycięzce, to potem następna i następna i następna Wink
4. Nie ma minimum osób biorących udział w konkursie. Nawet jeśli weźmie udział tylko kilka osób to nic nie szkodzi - najwyżej każdy będzie miał większą szanse na wygraną (ale i nagroda mniejsza).

Ważne - Biorąc udział koniecznie napisz post w temacie, ponieważ bez tego ciężko mi będzie potem losować zwycięzce.


Pierwsza rudna konkursu rozpoczyna się teraz i będzie trwała do 10 września! Dziesiątego o losowej godzinie (zaleznie o której będę miał czas) wylosuje zwycięzce który otrzyma pule zebranych forum gold.


RE: Wielka loteria forum gold! - Hybrid1990 - 03-09-2016 13:46

był:
http://zarabiam.com/Temat-KONKURS-wygraj-50-FG-135901
i skoro wylądował w koszu po 25 minutach to twój pewnie też się tam znajdzie


RE: Wielka loteria forum gold! - Koja - 03-09-2016 13:50

Kiedyś była oficjalna loteria, ale chyba Admin już usunął. Wątpię żeby ktokolwiek wpłacił bo nie ma żadnej pewności, że nie weźmiesz sobie tych goldów Tongue


RE: Wielka loteria forum gold! - Captain - 03-09-2016 14:06

(03-09-2016 13:46)Hybrid1990 napisał(a):  był:
http://zarabiam.com/Temat-KONKURS-wygraj-50-FG-135901
i skoro wylądował w koszu po 25 minutach to twój pewnie też się tam znajdzie

Tamten konkurs to co innego. Ma trochę inne i bardzo niejasne zasady i jest ,,na kolanie pisany'' byle jak, przez nie wiadomo kogo.
Bez porównania w ogóle...


(03-09-2016 13:50)Koja napisał(a):  Kiedyś była oficjalna loteria, ale chyba Admin już usunął. Wątpię żeby ktokolwiek wpłacił bo nie ma żadnej pewności, że nie weźmiesz sobie tych goldów Tongue

Przeprowadzałem już nie jedną transakcje na forum, trochę osób mnie już zna i może potwierdzić, ze jestem uczciwy.

Zresztą przecież konkurs jest publiczny, zwycięzca będzie publicznie ogłoszony i jesli bym oszukiwał to od razu by się wydało i dostałbym bana czy coś.


Wielka loteria forum gold! - Coristo - 03-09-2016 14:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.