Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 (/Temat-Betclic-com-Expekt-com-Jednorazowy-cashback-18-137678)



Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 - BialyQ - 02-09-2016 16:44

Witam serdecznie - jestem nowy na forum, ale od jakiegoś czasu staram się zarobić co nieco nie wychodząc z domu.

Chciałbym podzielić się jednym ze sposobów na zarobienie, lub nie, kilku ładnych groszy. Jednak tylko dla osób +18, gdyż chodzi o zakłady bukmacherskie

'Taaa! Zarobić! U bukmachera jeszcze nikt nie zarobił!" - Racja! Nie dajmy się oszaleć, nie warto pakować swojej kasy w zakłady bukmacherskie, bo nawet jak wygramy to i tak nic nie wypłacimy - będziemy grać dalej. (Próbowałem ;-Wink

A więc tak. Teraz powiem jak wykorzystać swoją szanse u bukmachera bez pakowania kasy - dzięki bonusom od Betclic oraz Expekt (Jako jedyni bukmacherzy oferują cashback - zwrot kasy - bez potrzeby obrotu. Niemożliwe! A jednak, uwierzcie mi - wiem z doświadczenia.

O co chodzi:
Ww bukmacherzy oferują, już wspomniany, cashback - czyli zwrot kasy za pierwszy zakład (O ile przegramy) - do 111 zł jeśli rejestracja będzie poprzez polecającego.

Co robimy:

1.Rejestracja z polecania mojego (BialyQ) lub kogoś znajomego.
2.Wpłacamy depozyt (najepiej do 111 PLN).
3.Zawieramy pierwszy zakład.
4.Jeśli wygramy mamy gruby hajs, jeśli nie otrzymujemy zwrot do 111 PLN.
5. Wypłacamy środki na konto.

Co ja będę z tego miał? Prawdopodobnie nic. Jako polecający mogę otrzymać bonus 40 zł, ale dopiero jak polecona osoba zrobi duży obrót środkami i założy się 10 razy.
Aaa.. Sami sprawdźcie: https://pl.expekt.com/sponsoring_rules.aspx

Osobiście nie namawiam do gry u bukmacherów, bo to zawsze bukmacher wygrywa, ale naprawdę polecam skorzystać z promocji cashback dopóki jest ona dostępna! Smile

Pozdrawiam serdecznie Piotr!


RE: Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 - tt11 - 02-09-2016 17:46

Po co kłamiesz i wmawiasz ludziom bzdury? Nie ma takiego tekstu w umowie, że aby otrzymać cashback w expekt lub betclic należy założyć konto z polecenia. Otwiera konto i bonus od razu jest dostępny.

Więc nie rób ludzi w balona. Jak nie masz kasy, a się uzależniłeś to nie graj. Uczciwa praca lub internet.

Pozdrawiam.


RE: Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 - Stworkowaty - 02-09-2016 18:02

@[Majka] kolega kłamie Sad


Betclic.com, Expekt.com - Jednorazowy cashback. +18 - MaLiN - 02-09-2016 18:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.