Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczki społecznościowe - Fastinvest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pożyczki społecznościowe - Fastinvest (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-Fastinvest-137646)



Pożyczki społecznościowe - Fastinvest - Workis - 01-09-2016 18:00

Witam Smile

Nie widziałem jeszcze tematu dotyczącego tego serwisu, więc zakładam.

Serwis: https://fastinvest.com/pl


Mamy tu do czynienia z pożyczkami społecznościowymi.
Niektóre (nie wiem jaki procent) aukcje mają gwarancje odkupu i/lub gwarancje dotrzymania umowy. Wygląda to tak jakby nie było żadnego ryzyka w takich przypadkach. Oprocentowanie roczne - 13%.


Opinie, doświadczenia? Serwis zobaczylem po raz pierwszy 2 tygodnie temu.
W internecie cisza - żadnych opinii, nic nie mogę znaleźć. Troche to się oczywiscie mi nie podoba. Wink
Zamierzalem dodac serwis jako drugą gałaź pożyczek społęcznościowych obok kokos'a, bo capital-club chyba się zbytnio nie sprawdza.

Mam nadzieje, że dyskusja na temat tego serwisu sie troche rozwinie.


pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Pożyczki społecznościowe - Fastinvest - pawelyoy - 10-03-2019 09:53

No i jak tam twardzieli ? Wyplaca ?


RE: Pożyczki społecznościowe - Fastinvest - saraj - 02-04-2019 05:37

Lepszym serwisem tutaj będzie Future Capital. Jest to serwis, który umożliwia nawiązanie kontaktu pomiędzy osobami które prowadzą firmę ale z różnych względów nie są w stanie pożyczyć kasy w banku. A osobami, które chcą zainwestować pieniądze w pożyczki.

Serwis daje możliwość zabezpieczeń typu weksle czy zabezpieczenia hipoteczne, tak więc jest to bezpieczne w przypadku niewypłacalności.

Jesli chodzi o zarobek, to samodzielnie wybiera się warunki oprocentowania.