Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. (/Temat-Inwestycja-100-Dlugoterminowa-3-miesiace-137625)

Strony: 1 2


Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Dycha - 01-09-2016 00:41

Cześć. 10 września będę miał do dyspozycji 100$ i chcialbym je w jakis sposob pomnozyc badz tez potroic w ciagu 3 miesiecy. Z poczatku myslalem nad mxrevshare badz recyclix gdzie obecnie obracam moje wplacone euroski i beda do wyplaty 8 wrzesnia. Huh . Drugim pomyslem byla bukmacherka jednak ze wzgledu na moj wiek (16lat) ciezko sie tam dostac. Mam kolege ktory siedzi w obstawianiu ale skinami z gier i ogolnie dobrze mu idzie. Czy 3 miesiace wystarcza na w miare bezpieczna inwestycje z podwojnym/potrojnym zyskiem?


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - patulsky1337 - 01-09-2016 01:34

(01-09-2016 00:41)Dycha napisał(a):  Cześć. 10 września będę miał do dyspozycji 100$ i chcialbym je w jakis sposob pomnozyc badz tez potroic w ciagu 3 miesiecy. Z poczatku myslalem nad mxrevshare badz recyclix.

To zapomnij w takim razie. Jakby te serwisy potrajały wpłaconą kwotę padły by po kilku dniach Big Grin Tam zarabiasz 10% na 44 dni.

Zresztą 100$ to bardzo mało... i jeszcze niepełnoletność to ciężko coś znaleźć... jedyna widoczna opcja to inwestować w HYIP krótkoterminowe ( bardzo wysoki % ale też bardzo wysokie ryzyko). A druga opcja to kupić za to w luj zakładów w lotto i może wygrasz i będzie milionerem.

Najbezpieczniej było by zainwestować te 100$ w własnego bloga/stronę ( tj. jakieś podstawowe pozycjonowanie i analize SEO, ewentualnie pomoc przy tworzeniu- ale tego można z łatwością nauczyć się samemu przy dzisiejszych silnikach np. WordPress) i z tego ciągnąć dużo kasy ( oczywiście warunkiem jest posiadanie dobrego pomysłu i determinacji).


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Podgor - 01-09-2016 01:52

Wchodząc w revshare pamiętaj, że jakiś procent musi iść na przymusowy reinvest.
Bukmacherka swojego czasu szła mi całkiem dobrze, przy czym nie miałem dużego pojęcia o sporcie, więc grałem typami, które większość ludzi z dobrymi wynikami typowała podobnie. W ogólnym rozrachunku grając tak małymi kwotami powinieneś wyjść na plus, chyba że tak jak ja nie masz kontroli i kilka razy wrzucisz więcej na "pewniaki" Big Grin
Ewentualnie poluj na dobre promocje u Azjaty, znajdź niszę na dany produkt i sprzedawaj w Polsce. Ludzie dorabiali się ładnie na breloczkach, wallet ninja itp.


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - daniel42na - 01-09-2016 02:00

Kup sobie za 4 dyszki tani hosting i domene, zajmij się zarabianiem nawet na czymś prostym typu popads, cpa, programy partnerskie, OGAds... ściągając ruch z youtube, facebooka itd. Naturalny ruch będzie zawsze jakoś tam konwertował. Zanim się rozwinie to potrwa, ale warto spróbować i niczego specjalnie nie ryzykujesz.


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - ania_p56 - 01-09-2016 06:52

Młody wiek w bukmacherce to nic co przeszkadza w graniu.
Można pieniądze wymienić na bitcoin i grać u anonimowego bukmachera przykładowo: anonibet.com
Ale bukmacherka to hazard i z tego się utrzymują naprawdę nielicznie a większość przegrywa wszystko


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - LordBeaK - 01-09-2016 07:20

Albo zapraszam do mojego tematu w dziale Inwestycje. 10% na miesiąc i dodatkowo możesz się uczyć Smile


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Dzipsiok87 - 01-09-2016 07:21

Dokładnie wiek omijaj bitcoinami. Na revshare nie ma mowy o tym żebyś to w 3 miesiące sensownie pomnożył.


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Captain - 01-09-2016 08:28

(01-09-2016 00:41)Dycha napisał(a):  Czy 3 miesiace wystarcza na w miare bezpieczna inwestycje z podwojnym/potrojnym zyskiem?

Trzy miesiące? Podwojonym? Potrojonym? I jeszcze w miare bezpiecznie?


Wolne żarty. W trzy miesiące to z takich w 'miare bezpiecznych' inwestycji możesz zarobic max 10-20% zysku. A i te w 'miare bezpieczne' nadal zawierają spore ryzyko i może się nie udać.

Podwoić albo potroić te pieniądze w trzy miesiące też teoretycznie się da, ale tu już ekstremalne ryzyko i będziesz miał spore szczęście jeśli się uda i nie stracisz tego.


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - Dycha - 01-09-2016 09:49

Piszę z telefonu i nie mogę oznaczyć wszystkich więc napiszę po kolei odnosząc się do postów.
Potrafię sam zrobić w miarę porządną stronę kwestia tylko kolegi grafika któremu bym rzucił z 2 dyszki za jakieś grafiki.
Swojego czasu jeszcze jak działał csgolounge (obstawianie meczy e-sportowych Counter Strike - Global Offensive) dobrze mi to szło i byłem w posiadaniu ponad 500$ jednak zaczął się hazard na luretkach gdzie kasa uciekała w mgnieniu oka.
Ostatnio sam zamawiałem ten gadżet wallet ninja mamie.
W cenie 40zł to mógłbym kupić sobie domenę, ponieważ serwer mogę postawić sobie z laptopa/pc który będzie tak samo "wydajny" jak ten za te 20zł czy ileś tam. Miałem kiedyś też pomysł z linkami referencyjnymi jednak to ograniczenie wiekowe 4


RE: Inwestycja - 100$ - Długoterminowa - 3 miesiące. - sulliwan93 - 01-09-2016 11:47

Proponuje my24hourincome. Wydaje sie bezpieczny, wyplacasz od razu po cyklu bez nakazu reinwestycji, znany admin. O refka pisz pw.
Inwestycja w lotto to cos smiesznego Big Grin Tak jak pisza mozesz sobie zaplecze robic tj. strona, ruch, konta na fb