Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fissioncoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fissioncoin (/Temat-Fissioncoin-137621)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fissioncoin - Robson19 - 03-09-2016 06:31

Jeżeli chodzi Ci o darmowe coinsy to tylko z manual mining
to moja produkcja na dzisiaj plus 4,5 coins z manual
http://prntscr.com/cdkhod


RE: Fissioncoin - Magisterek - 03-09-2016 13:59

(03-09-2016 06:31)Robson19 napisał(a):  Jeżeli chodzi Ci o darmowe coinsy to tylko z manual mining
to moja produkcja na dzisiaj plus 4,5 coins z manual
http://prntscr.com/cdkhod

nie, nie, sytuacja wyglada tak...
przygarnelem jednego refa, wykupilem kluczyk na automining, zbieram manual mining ale czy cos poza tym jest do roboty? ;p


RE: Fissioncoin - Robson19 - 03-09-2016 15:24

Nie wiecej nic nie trzeba robic Smile odbierac maunal ja zrobie kilka razy reinwestycje dokupie troche golda Smile
Pozdrawiam


RE: Fissioncoin - Magisterek - 03-09-2016 16:30

a, okej dzieki - a nic po prostu ladna nawet ta stronka ogolnie estetyczna a tak malo mozliwosci Big Grin jest roznica w co inwestujemy? ja np wykupilem brazowe monety na kluczyki


RE: Fissioncoin - Robson19 - 03-09-2016 18:52

skoro masz brąz odbieraj manualny na brąz ale mozna zamienic minimum 10 coin na inny srebro czy złoto ja kuiłem złoto pozniej dokupie srebro i zobacze jaka roznica


RE: Fissioncoin - Magisterek - 04-09-2016 21:38

A ja robie wlasnie inaczej, tzn. wykupilem mining na bronze a z manualnego biore gold - zeby nazbierac na gold mining, no ale ile glow tyle pomyslow, mam nadzieje ze serwis wytrzyma i rowniez bede informowal jak idzie zeby bylo mozna porownac np moj sposob do sposobu autora. Smile


RE: Fissioncoin - Robson19 - 04-09-2016 22:24

czesc ten Twoj refik sie nie zweryfikował jak narazie jutro dokupie nastepne FCG Smile


RE: Fissioncoin - Magisterek - 05-09-2016 01:42

(04-09-2016 22:24)Robson19 napisał(a):  czesc ten Twoj refik sie nie zweryfikował jak narazie jutro dokupie nastepne FCG Smile

Halo, halo - moj??
I wiesz moze czy jak mam wykupiony bronze mining to czy to ma wplyw na manual? Bo jest napisane 3 - 7,5 przy linku ale to losowo czy zaleznie od tego czy mamy wykupiony mining? Bo dodaje mi po 3 golda.

PS. Tez mam jednego refa w grupie niezaliczonych czy niezweryfikowanych...
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

@ EDIT

I mozna zakladac kilka kont? Tzn pytanie odnosnie Networking>Register New Account - czy po prostu usuwa nam aktualne?

@ EDIT 2

Q. Can I have multiple accounts?
No, you cannot. The system integrity will automatically detect any violation of rules, and the team will inspect it manually and punish accordingly.

@ EDIT 3

Account Features Unverified Verified Upgrade Bankers
1. Mining Productivity
Manual Mining (daily) 3.00 4.50 7.50

@ EDIT 4

Ehh czlowiek do tylu rzeczy w nocy dochodzi.. Big Grin
Prawdopodobnie z tego co wyczytalem analizujac regulaminy itp nie dostales za mnie FCG czy jak to tam ma, bo musze dokonac zakupu 1000, tak jak na upgrade konta - ja przelalem rownowartosc 100 zeby tylko zrobic depozyt a teraz nie mam jak zrobic wiekszego - tutaj jest wyjasnienie, a dokladnie w statystykach
https://cryptogames.io/player/48ayqDM8
PROFIT:-0.019 Big Grin i to tylko jedna strona Big Grin


RE: Fissioncoin - Robson19 - 05-09-2016 09:04

Witam ja na poczatek zakupiłem 100 FCB naliczało za manual po 3 coiny dokupiłem 400 FCG i dalej naliczało 3 coiny wiec kupiłem 1000 FCG i zmienił mi sie status zweryfikowany na upgarde teraz odbieram po 4,5 cona na manual i dzis zleciłem przed chwilą wypłatę Smile
W sekundzie pojawiła sie na blockchain Huh
poniżej scren
Wypłata


RE: Fissioncoin - Magisterek - 07-09-2016 01:26

O, widze ze serwis legitny - mimo ze wyplaty od 1 coinsa to nie sprawdzalem. Big Grin

Jak myslisz, panie refie - warto dokupic 100 coinsow czy nieoplacalnie i lepiej poczekac do 1000 z innych stronek na wplywy? I jak cos to tym razem kupic golda czy kolejny bronze zeby nabijalo szybciej i zebym z nazbieranych kupil golda?
Aktualnie: 14.00 FCG1.00 FCS22.70 FCB