Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogspot? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blogspot? (/Temat-Blogspot-137607)



Blogspot? - Akaishi909 - 31-08-2016 13:43

Witam mam kilka pytań.
1. Ile blogspot (czy ogólnie jakaś strona do blogów [prosiłbym o polecenie]) jest w stanie utrzymać unikalnych wizyt?
2. Czy na tworzeniu blogu po dobrym wypozycjonowaniu dałoby radę wydusić miesięcznie 300zł+?
3. Są jakieś specjalnie narzędzia do pozycjonowania bloga czy to wszystko wygląda podobnie załóżmy jak w wordpressie?

Jako iż studia od października, a załapałem się na stypendium 680zł to chciałbym dobić miesięcznie chociaż do tego 1k, wtedy szybciej mógłbym uzbierać do nowego samochodu (trochę mam już odłożone =D). I stąd moje pytania, ponieważ znalazłem dobrą niszę która ma plus minus około 500k wyszukań miesięcznie, a nie ma prawie żadnej konkurencji (A tylko Polska jest celem). Z góry dziękuje za pomoc =D


RE: Blogspot? - Oblako1223 - 04-09-2016 18:51

wez za free domene .pl za free na nazwa.pl wykup jakis hosting za 10 zł i lecisz. O pozycjonowaniu jest pełno w necie wystarcyz poszukać, a jak chcesz w to zainwestować, bo jesteś pewny sukcesu, to kup u kogos usluge seo albo jakaś dobrze skonfigurowana reklame


RE: Blogspot? - Slywiah - 23-10-2016 16:33

To nie jest takie proste wszystko ciężka robota szczególnie jeśli chodzi o seo. Automatycznymi narzędziami to daleko nie zajdziesz. Co do ilości UU to też przecież zależy od samej strony i jej promocji. Platformy raczej wytrzymują duże obciążenie.


RE: Blogspot? - DGHubert - 23-10-2016 17:21

Co do obciążenia, to takowe nie istnieje. Wszystko hula na serwerach google. Możesz mieć po 100k uv na minute i blog dalej będzie, oraz nie będzie przeciążony


RE: Blogspot? - radek0389 - 24-10-2016 17:44

(31-08-2016 13:43)Akaishi909 napisał(a):  Witam mam kilka pytań.
1. Ile blogspot (czy ogólnie jakaś strona do blogów [prosiłbym o polecenie]) jest w stanie utrzymać unikalnych wizyt?
2. Czy na tworzeniu blogu po dobrym wypozycjonowaniu dałoby radę wydusić miesięcznie 300zł+?
3. Są jakieś specjalnie narzędzia do pozycjonowania bloga czy to wszystko wygląda podobnie załóżmy jak w wordpressie?

Jako iż studia od października, a załapałem się na stypendium 680zł to chciałbym dobić miesięcznie chociaż do tego 1k, wtedy szybciej mógłbym uzbierać do nowego samochodu (trochę mam już odłożone =D). I stąd moje pytania, ponieważ znalazłem dobrą niszę która ma plus minus około 500k wyszukań miesięcznie, a nie ma prawie żadnej konkurencji (A tylko Polska jest celem). Z góry dziękuje za pomoc =D

Polecam od razu startować z blogiem na swoim hostingu. Masz pewność że będąc na swoim twoja praca nie pójdzie na marne, całość jest w twoich rękach. Hosting na początek to parę groszySmile.


RE: Blogspot? - Ernest0 - 27-10-2016 12:06

Łatwiej wypromować stronę na blogspocie niż na własnej domenie. Dodajesz u mnie komentarz dajesz link patrze blog.pl czy blogspot - to puszczam w moderacji bo widzę żeś bloger patrze prywatna stron oooo spamer chce się zareklamować. Do tego tani hosting ma przerwy w działaniu. Blogerki chęteniej zalinkują do innego blogera na ich platformie niż do strony prywatnej. Psychologia.