Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na followersów na Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Sposób na followersów na Instagramie (/Temat-Sposob-na-followersow-na-Instagramie-137513)



Sposób na followersów na Instagramie - Norman - 29-08-2016 10:57

Pewnie było na forum ale nie mogłem się doszukać. Dla kogoś kto nie ogarnia podstawowych sposobów na dużą ilość fanów, nie chcę za nich płacić i ma mnóstwo wolnego czasu lub zależy mu na tym żeby jego prywatne konto czy fanpage obserwowali realni ludzie a nie same fake konta.

Wystarczy zaobserwować oficjalne konto Instagram, następnie średnio co 5 sekund klikamy przestań obserwować i obserwujemy ponownie. Dużo osób patrzy na to kto obserwuje ten profil i daje follow licząc na to, że ty też go zaobserwujesz. Sposób czasochłonny aczkolwiek często trafiają się prawdziwi ludzie, prócz mnóstwa Mohamedów są również osoby z Polski a nie same spam konta. Jeśli sposób był już przedstawiany na forum proszę o usunięcie tematu

Ja korzystałem z tego sposobu np. podczas jazdy autobusem, nudząc się.

Smile


RE: Sposób na followersów na Instagramie - Szaman1644 - 29-08-2016 11:06

Na pewno wypróbuję sposób Big Grin


RE: Sposób na followersów na Instagramie - war43 - 26-09-2016 10:04

Nie prościej znaleźć zdjęcie o podobnej tematyce do swoich i obserwować ludzi, którzy je polubili?

Zrootowany Android + Android Bot Maker (Google Play) = ciekawe macro do takiej czynności. Smile


RE: Sposób na followersów na Instagramie - plem - 26-09-2016 10:41

dzięki za klika pomysłów, właśnie przymierzam się do działalności na insta Wink


RE: Sposób na followersów na Instagramie - Marcin0292 - 27-09-2016 17:22

dajcie znać czy sposób wam działa Smile


RE: Sposób na followersów na Instagramie - Mili506 - 27-11-2016 17:53

działa , zawsze ktoś daj foloła Tongue


RE: Sposób na followersów na Instagramie - ZbysiuK - 29-11-2016 16:51

Działa, ale, że tka powiem. Troszke MONOTONNE ;p


RE: Sposób na followersów na Instagramie - cebula87 - 30-11-2016 15:33

Może ktoś przedstawić jakie są efekty tego typu pozyskań followersów?


RE: Sposób na followersów na Instagramie - rAzEET - 30-12-2016 23:04

Sam kiedyś tego używałem, ale nie polecam, bo ludzie specjalnie dają Follow'y z myślą, że my się im odwdzięczymy, a jeżeli nie dostaną Follow'a to po jakimś czasie zabierają go Smile