Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Mxrevshare (/Temat-Mxrevshare-137503)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mxrevshare - fusek - 23-11-2016 19:56

(23-11-2016 18:38)overlord25 napisał(a):  Biznes reklamowy ciągle się rozwija Huh

https://zapodaj.net/images/59a51cb759aeb.jpg

oni chca dokumenty z odslonietymi wszystkimi danymi, czy mi sie tylko wydaje.


RE: Mxrevshare - radek0389 - 23-11-2016 20:12

(23-11-2016 19:56)fusek napisał(a):  
(23-11-2016 18:38)overlord25 napisał(a):  Biznes reklamowy ciągle się rozwija Huh

https://zapodaj.net/images/59a51cb759aeb.jpg

oni chca dokumenty z odslonietymi wszystkimi danymi, czy mi sie tylko wydaje.
DokładnieBig Grin. Jasny znak, ze pikuje w dół.


RE: Mxrevshare - devilll - 23-11-2016 20:14

Nie wydaje Ci się Smile Zbierają już bazę pod kolejny biznes na lata, w dodatku każą jeszcze za to płacić hehe. Ciemny lud to kupuje, niektórym za 1 razem odrzuci dokumenty, więc płaci kolejne 5 ojro, odrzuci, kolejne aż z 5 robi się 15 i cel zostaje osiągnięty, biznes wciąż się pokręci przez miesiąc Big Grin


RE: Mxrevshare - radek0389 - 23-11-2016 20:18

Te prowizje 5e, to te "zewnętrzne źródła finansowania" pewnieSmile?


RE: Mxrevshare - fusek - 23-11-2016 20:21

(23-11-2016 20:14)devilll napisał(a):  Nie wydaje Ci się Smile Zbierają już bazę pod kolejny biznes na lata, w dodatku każą jeszcze za to płacić hehe. Ciemny lud to kupuje, niektórym za 1 razem odrzuci dokumenty, więc płaci kolejne 5 ojro, odrzuci, kolejne aż z 5 robi się 15 i cel zostaje osiągnięty, biznes wciąż się pokręci przez miesiąc Big Grin

tym biznesem na lata bedzie pewnie kredyt we frankach?


RE: Mxrevshare - DGHubert - 23-11-2016 20:27

(23-11-2016 20:14)devilll napisał(a):  Nie wydaje Ci się Smile Zbierają już bazę pod kolejny biznes na lata, w dodatku każą jeszcze za to płacić hehe. Ciemny lud to kupuje, niektórym za 1 razem odrzuci dokumenty, więc płaci kolejne 5 ojro, odrzuci, kolejne aż z 5 robi się 15 i cel zostaje osiągnięty, biznes wciąż się pokręci przez miesiąc Big Grin

Nie rozumiem skąd posiadasz tak dokładne informacje, jeżeli Ci się to nie podoba to po co jesteś na fb grupie i czytasz te wszystkie posty? No ale niestety naucz się czytać ze zrozumieniem, pieniądze z weryfikacji wcale do mx nie idą, ale powiem więcej za 5 euro można 3 razy wysłać dokument, każdy 1 raz kosztuje 2.5 euro, więc mx i tak dając x3 możliwość, niektórym dopłaca dodatkowe 2.5 euro. Ja sam zweryfikowałem za 1 razem, ale przy robieniu zdjęcia dowodu siedziałem z dobre 5 minut, aby żadnego cienia itp nie było. Moim zdaniem to wina ludzi, a nie robota który sprawdza, wyraźnie wszędzie pisze, że zdjęcie dokumentu ma być rozpoznawalne dla bota. Dalej o takich ludziach jak ty nie chce mi się pisać, siedzisz przed komputerem i piszesz te bzdety nie wiadomo po co i na co.
Z uszanowaniem. niePozdrawiam at


RE: Mxrevshare - radek0389 - 23-11-2016 20:32

(23-11-2016 20:27)DGHubert napisał(a):  
(23-11-2016 20:14)devilll napisał(a):  Nie wydaje Ci się Smile Zbierają już bazę pod kolejny biznes na lata, w dodatku każą jeszcze za to płacić hehe. Ciemny lud to kupuje, niektórym za 1 razem odrzuci dokumenty, więc płaci kolejne 5 ojro, odrzuci, kolejne aż z 5 robi się 15 i cel zostaje osiągnięty, biznes wciąż się pokręci przez miesiąc Big Grin

Ja sam zweryfikowałem za 1 razem, ale przy robieniu zdjęcia dowodu siedziałem z dobre 5 minut, aby żadnego cienia itp nie było.
Powaznie tak nisko cenisz swoje poufne dane, ze wysylasz full screen dowodu osobistego portalowi z taką nielegalną dzialalnością?


RE: Mxrevshare - fusek - 23-11-2016 20:46

(23-11-2016 20:32)radek0389 napisał(a):  Powaznie tak nisko cenisz swoje poufne dane, ze wysylasz full screen dowodu osobistego portalowi z taką nielegalną dzialalnością?

Odpowiem Ci za niego, bo nie wyczuwasz bluesa.

To jest biznes na lata, janus ( czy jak on tam) gwarantuje trwanie tego wspanialego biznesu conajmniej do 2020 roku.

Jak juz sie im kapital skonczy i pomysl na zewnetrzne finansowanie serwisu, beda w celach weryfikacyjnych prosili o klucze od mieszkania Big Grin


RE: Mxrevshare - DGHubert - 23-11-2016 21:32

Ja nigdzie nie pisałem że to biznes na lata, bo sam w to wątpię. To jakie i gdzie dane podaje to moja sprawa, mx nie jest jedyną stroną do której wysyła się swój dokument, pierwszy lepszy przykład: facebook.


RE: Mxrevshare - xxamaranthxx - 23-11-2016 22:39

zostaliście kiedyś spisani przez policję, dostaliście mandat, byliście w jakimś hotelu, braliście jakieś pożyczki wypisując wnioski, rezerwowaliście coś za co nie musieliście z góry zapłacić? ..wszystko powyższe wymaga okazania dokumentu tożsamości ale jeśli wszystko sobie spiszą a nie wyślesz skanu to jest bezpiecznie? nie popadajmy w paranoję panowie. A o tym że to biznes bez ryzyka to chyba wam mama na dobranoc opowiada.

I czy tematy dotyczące mxrevshare nie powinny być usuwane?;O trochę konsekwencji albo kasujemy wszystkie albo przywracamy te poblokowane..