Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Mxrevshare (/Temat-Mxrevshare-137503)

Strony: 1 2 3 4


Mxrevshare - HerossiK - 28-08-2016 18:59

Cześć, mam pytanie odnośnie procesorów płatniczych na mxrevshare.
Jak najlepiej wypłacać pieniądze z tego systemu? Bo przykładowo wypłacając na payza ciężko później gdziekolwiek tym zapłacić.
Polecicie mi jakiś dobry sposób? Bo chce troche zainwestować a później będzie lipa jak nie będę wiedział co moge z tymi pieniędzmi zrobić.
Z Payza wypłacać na konto bankowe to też chyba troche kiepsko bo wtedy US Smile


RE: Mxrevshare - twardy - 28-08-2016 19:20

Pomyliles programy, mxr to platforma reklamowa, tam sie zadnych pieniedzy nie inwestuje.


RE: Mxrevshare - KenkyushaKamil - 28-08-2016 19:32

@[Coristo]
Wiesz co masz zrobić.


Do kolegi:
Na tym forum założyciel mxrevshare stwierdził że go program to platforma reklamowa, a mówienie o inwestowaniu = ban


RE: Mxrevshare - K239TURBO - 28-08-2016 20:01

Mxrevshare to program w którym się inwestuje, czy to jakiemuś założycielowi podoba się czy nie :-)


RE: Mxrevshare - KenkyushaKamil - 28-08-2016 21:20

To mówił założyciel mxrevshare. Jeśli mówisz o inwestowaniu w mxrevshare według niego należy Ci się ban.


RE: Mxrevshare - migbor - 28-08-2016 21:31

(28-08-2016 18:59)HerossiK napisał(a):  Cześć, mam pytanie odnośnie procesorów płatniczych na mxrevshare.
Jak najlepiej wypłacać pieniądze z tego systemu? Bo przykładowo wypłacając na payza ciężko później gdziekolwiek tym zapłacić.
Polecicie mi jakiś dobry sposób? Bo chce troche zainwestować a później będzie lipa jak nie będę wiedział co moge z tymi pieniędzmi zrobić.
Z Payza wypłacać na konto bankowe to też chyba troche kiepsko bo wtedy US Smile

Jeżeli chcesz kupować reklamy w mxrevshare, to możesz też używać Perfect Money


RE: Mxrevshare - xxamaranthxx - 28-08-2016 22:07

są plany utworzenia dla członków MX specjalnych kard prepaid w systemie Payza.. jak wyjdzie, czas pokaże.


RE: Mxrevshare - twardy - 28-08-2016 22:10

Szkoda, ze nie wlasny bank i karta jak w trafficmonsoon. Szkoda.


RE: Mxrevshare - daniel42na - 28-08-2016 22:17

Kurcze, jeszcze nie widziałem serwisu reklamowego który oferuje wykup usługi reklamowej tylko na własnej stronie Jerk2


RE: Mxrevshare - overlord25 - 23-11-2016 18:38

Biznes reklamowy ciągle się rozwija Huh

https://zapodaj.net/images/59a51cb759aeb.jpg