Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
easymarkets ODRADZAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: easymarkets ODRADZAM (/Temat-easymarkets-ODRADZAM-137448)



easymarkets ODRADZAM - Kirito92 - 27-08-2016 00:01

Piszę temat z przestrogą dla innych, nie zakładajcie konta na easymarkets.
Codziennie dzwonią po kilka razy, a kiedy obróciłem bonus wielokrotnie, codziennie był jakiś zysk ( w regulaminie jest że to co zarobione z bonusu to można wypłacić ) to konto mi zablokowali, otrzymałem komunikat żeby wysłąć dokumenty i to zrobiłem ale jak widać czekali aż wpłacę kasę a jak tego nie zrobiłem to żebym pieniędzy nie wypłacił to zablokowali konto, banda oszustów.

A więc odradzam tego brokera Smile


RE: easymarkets ODRADZAM - Magisterek - 27-08-2016 08:30

nie znam sie na tych forexach, przy poznawaniu opcji mnozenia pieniedzy hazard mnie zatrzymal ale ... jakies dowody, skrin chociazby czegos, blokady emailow?


RE: easymarkets ODRADZAM - maniakforexu - 30-09-2016 15:24

Założyłem u nich konto demo i po krótkim czasie przeszedłem na rzeczywisty. Obsługa bardzo mila, rzetelnie podchodzą do klienta. Duża oferta instrumentów do handlu. Brak problemów z działaniem strony i MT4. Wypłaty są szybko realizowane.
https://www.easymarkets.com/eu/pl/

Dodatkowo przewodnik dla początkujących na rynku forex:
https://static.easymarkets.com/assets/assets/view/Beginner%20Guide%20to%20Forex_EM_PL.pdf


RE: easymarkets ODRADZAM - sanki123 - 02-10-2016 20:21

grałem troche czasu na bonusie, jedyne co bylo denerwujące po kilka telefonów dziennie z ofertą depozytu


RE: easymarkets ODRADZAM - Krakersik - 05-11-2016 20:10

To fakt, dzwonią często a jak się nie odbiera to grożą odebraniem bonusu i blokadą konta...


RE: easymarkets ODRADZAM - Captain - 05-11-2016 22:21

Cytat:To fakt, dzwonią często a jak się nie odbiera to grożą odebraniem bonusu i blokadą konta...

Śmiechu warte już samo to wystarczy aby uznać tego brokera za totalne dziadostwo, któremu lepiej nie powierzać pieniędzy...


RE: easymarkets ODRADZAM - Krakersik - 06-11-2016 16:55

(05-11-2016 22:21)Captain napisał(a):  
Cytat:To fakt, dzwonią często a jak się nie odbiera to grożą odebraniem bonusu i blokadą konta...

Śmiechu warte już samo to wystarczy aby uznać tego brokera za totalne dziadostwo, któremu lepiej nie powierzać pieniędzy...

Dosłownie raz przerwałem rozmowę tele. z ich konsultantką to zaraz przyszedł email o treści " Nie mogliśmy się z panem skontaktować... ble ble ble, w przeciwnym razie pana konto zostanie zablokowane i pozbawione bonusu Jerk


RE: easymarkets ODRADZAM - gosc123456 - 07-11-2016 00:34

To samo jest z bonusem na xm. Znajomy obrócił bonus 100 zł na ponad 1000, chciał wypłacić i dupa - zablokowali mu konto bo nie odbierał od nich telefonu.


RE: easymarkets ODRADZAM - Morlok - 08-11-2016 14:53

(07-11-2016 00:34)gosc123456 napisał(a):  To samo jest z bonusem na xm. Znajomy obrócił bonus 100 zł na ponad 1000, chciał wypłacić i dupa - zablokowali mu konto bo nie odbierał od nich telefonu.

Ale Twój kolega chyba nie był zdziwiony? Przed rejestracją wymagane jest zaakceptowanie warunków umowy (https://www.xm.com/assets/pdf/terms/XM_No-Deposit-Bonus-Terms-and-Conditions.pdf).
Gdyby kolega przeczytał to wiedziałby że jest na straconej pozycji np. Jedna osoba wklejała maila którego otrzymała po zablokowaniu konta że konto zbanowane z powodu niedozwolonych technik arbitrażu (patrz pkt C6, D10). Z tej samej umowy dowiemy się że do wypłaty potrzebujemy wyrobić transakcji na 0,5 lota (czyli w realistycznym scenariuszu zrobić dubla 3-4 razy z rzędu i wypłata - minimum do wypłaty $60 czyli zysk 200%). Żeby tego dokonać to na pewno będzie potrzeba troche umiejętności i sam fart nie wystarczy. Gdy już zlecimy wypłate to możemy dostać odmowę wypłaty z powodu podejrzenia stosowania arbitrażu (podkreślam PODEJRZENIA - nie potrzeba nam nic udowadniać, pkt D10). Wypłata zostanie anulowana również jeśli "dopuściliśmy się" skalpowania, używania robotów lub gdy handlowaliśmy podczas danych. Konia z rzędem temu kto to rozsądzi sprawiedliwie, jakieś dane w kalendarzu spływają w zasadzie non-stop Smile Także jeśli ktoś się napala na darmowe bonusy to zalecam trochę refleksji czy faktycznie tędy droga Jerk