Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z linkiem na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Problem z linkiem na FB (/Temat-Problem-z-linkiem-na-FB-137394)



Problem z linkiem na FB - Sp00n - 25-08-2016 15:34

Cześć, ostatnio chciałem dodać link na facebooka, jednak wyświetlił mi się komunikat : "Materiał, który próbujesz udostępnić, zawiera link, który nasze systemy zabezpieczające uznały za niebezpieczny.

Usuń ten link, aby kontynuować."

Ma ktoś jakiś dobry skracacz, który maskuje oryginalny adres ? Wink


RE: Problem z linkiem na FB - twardy - 25-08-2016 15:41

Poszukaj jakiejs darmowej/taniej domenki i zrob przekierowanie 301 na link... lub szukasz hostingu+domeny i robisz wlasnego skracacza.


RE: Problem z linkiem na FB - Sp00n - 25-08-2016 17:17

Dzięki bardzo, zabieram się do roboty Smile


RE: Problem z linkiem na FB - mlody16918 - 25-08-2016 18:29

Zależy gdzie chcesz ten link dodawać. Jak chcesz spamować w grupach po kilkaset postów dziennie to domenka na niewiele się zda.


RE: Problem z linkiem na FB - Huston - 26-08-2016 08:06

Polecam założyć swoją grupę na facebooku i tam wrzucić swój link z reklamą (najlepiej z użyciem własnej domeny), następnie linkiem z postu swojej grupy dodawać posty w innych grupach.
Odnośnie do domen to polecam te z nazwa.pl przy odrobinie kreatywności, możemy zakładać je całkowicie za darmo Smile!
Tak jak kolega wyżej napisał, polecam założyć skrypt skracania linków na swoim hostingu.
Dodatkowo przy odpowiednich ustawieniach iframe zmniejszamy ryzyko zablokowania adresu, jednak ja nie zarabiam na facebooku. Wypadłem z tej socjalnej gry i nie wiem jakie konfiguracje są teraz na topie - facebook wprowadza ciągle nowe zabezpieczenia.