Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kroniki Normana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kroniki Normana (/Temat-Kroniki-Normana-137376)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kroniki Normana - Norman - 03-02-2017 05:33

Dawno mnie tu nie było wracam po dłuższej przerwie. Udało mi się przez te kilka miesięcy odłożyć 10 tysięcy złotych zastanawiam się teraz jak je rozsądnie pomnożyć, jakieś pomysły w co można je zainwestować? Zdążyłem też wypłacić całość przed zescamieniem się my24hourincome także całe szczęście nie utopiłem ani dolara. Nadal dniówki opierają się głownie o Allegro i OLX, styczeń był rekordowym miesiące w dotychczasowej "karierze" udało mi się zarobić ponad 13k w lutym mam nadzieje, że uda się uskładać chociaż połowę tej kwoty.


RE: Kroniki Normana - Miedziany - 03-02-2017 23:12

No mam nadzieje że będziesz często aktualizował dziennik bo lubiłem go czytać ;d


RE: Kroniki Normana - Bazor - 04-02-2017 02:03

Wiesz może czy uda mi się wyciągnąć wtopioną stówę w my24hoursincome, która zainwestowałem juz spory czas temu i uda mi się to wyciągnąć jeśli wpłace te 90% ? Wpłacałeś może w tym nowym "systemie" i miales mozliwosc wyciagniecia ograniczonej kwoty?


RE: Kroniki Normana - full2000 - 05-02-2017 13:37

Widzę że ogarniasz allegro w związku z tym mam pytanie - czy posiadasz działalność gospodarczą?
Nie żebym się czepiał, pytanie bardziej wynika z ciekawości. Tak poza tym życzę powodzenia! Smile


RE: Kroniki Normana - Norman - 17-02-2017 01:42

(04-02-2017 02:03)Bazor napisał(a):  Wiesz może czy uda mi się wyciągnąć wtopioną stówę w my24hoursincome, która zainwestowałem juz spory czas temu i uda mi się to wyciągnąć jeśli wpłace te 90% ? Wpłacałeś może w tym nowym "systemie" i miales mozliwosc wyciagniecia ograniczonej kwoty?

Odpowiedź jest tylko jedna: moim zdaniem nie. Inwestując w HYIP liczysz się z ryzykiem utraty środków. W momencie gdy pojawiają się problemy z wypłatami oznacza to, że HYIP się zescamił. Niezależnie od tego jak tłumaczy się jego założyciel pieniądze są już jego i nigdy ich nie odzyskasz. Na pocieszenie mogę dodać tylko, że istnieją ludzie którzy wierzą że utopione pieniądze w TrafficMoonson jeszcze do nich wrócą. Wink

Z dziennikiem zamierzam ruszyć od początku nowego miesiąca bo aktualnie ciągle brakuje mi czasu. Co do zainwestowania wolnych 10 tysięcy stwierdziłem, że część pójdzie w pasję, motocykl którym zamierzam przejeździć najbliższy sezon.