Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reflinkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na reflinkach (/Temat-Zarabianie-na-reflinkach-137345)

Strony: 1 2


Zarabianie na reflinkach - Makavellis - 24-08-2016 13:25

Witam. Ostatnio wpadłem na całkiem ciekawy pomysł jak zarabiać poprzez reflinki.
Raczej nie znam nikogo kto by zarabiał w ten sposób, a pare złotych by mogło wpaść Big Grin
Niestety na stronce portmmo trzeba spełnić wymagania np. posiadac fanpage 5k like. Nie wklejałbym linków na facebooka, youtube ani na inne tego typu media, a taki fanpage ciężko zrobić. Zacząłem z 2 dni temu i udało mi się uciułać 100 lajków, a gdzie tu do 5 tysięcy...
Znacie jakieś strony z reflinkami gdzie nie potrzebne są wymagania lub są małe?


RE: Zarabianie na reflinkach - twardy - 24-08-2016 13:31

Zakladasz konto na fb, jakas dupeczke wrzucasz na profilowe i lecisz po wszystkich grupach: swag, snapchat, poznajmy sie etc... przy 5000 znajomych przeksztalcasz profil w fanpage Wink


RE: Zarabianie na reflinkach - Makavellis - 24-08-2016 13:38

Co? Da sie tak? :o O kurde nie wiedzialem, jesteś moim mistrzem! :O

Wrócę wieczorem to to ogarnę. Znajomi zmieniaja sie w lajki czy jak to działa?


RE: Zarabianie na reflinkach - twardy - 24-08-2016 13:44

Tak. Pamietaj by znajomych przyjmowac, nie wysylaj ludziom zaproszen.


RE: Zarabianie na reflinkach - Makavellis - 25-08-2016 00:13

Już ogarnięte i działa Smile A tak z ciekawości, czemu nie wysyłać?


RE: Zarabianie na reflinkach - tumcio1234 - 25-08-2016 02:07

Bo bana wyłapiesz jak za dużo wyślesz Smile


RE: Zarabianie na reflinkach - twardy - 25-08-2016 10:11

Dokladnie, wyslesz x zaproszen, kilka osob zglosi to jako spam i weryfikacja na konto.


RE: Zarabianie na reflinkach - radek0389 - 25-08-2016 11:16

(24-08-2016 13:25)Makavellis napisał(a):  Witam. Ostatnio wpadłem na całkiem ciekawy pomysł jak zarabiać poprzez reflinki.
Raczej nie znam nikogo kto by zarabiał w ten sposób, a pare złotych by mogło wpaść Big Grin
Niestety na stronce portmmo trzeba spełnić wymagania np. posiadac fanpage 5k like. Nie wklejałbym linków na facebooka, youtube ani na inne tego typu media, a taki fanpage ciężko zrobić. Zacząłem z 2 dni temu i udało mi się uciułać 100 lajków, a gdzie tu do 5 tysięcy...
Znacie jakieś strony z reflinkami gdzie nie potrzebne są wymagania lub są małe?

Dlaczego Ty jak i wielu stawia znak równości ("=") "między zarabianie na refflinkach" a "promowanie gier". Jakby to było to samo. Refflink to link polecający, a polecać możesz wszystko, od żelu na suchość pochwy po konta bankoweBig Grin.


BTW. To że sieci mają wymaganie w postaci posiadanie jakiegoś zaplecza, nie powoduje, że bez niego nie można zarabiać. Zwyczajnie pisz do supportu i przedstaw im swoją metodę promocji i szacowane zarobki. Jeśli ty będziesz zarabiał to i oni też, więc nie będą mieć nic przeciwko. Oczywiście o ile wszystko w ramach regulaminuSmile.


RE: Zarabianie na reflinkach - Makavellis - 25-08-2016 12:49

Dzieki twardy za rozwiązanie, już wczoraj dałem repa Smile
Myślicie, że przyjmowanie 100 znajomych na godzinę będzie dobre czy za dużo w zbyt krótkim odstępie czasu?
radek0389 wiem o tym, ale obrałem sobie za cel gry. Nie chciałbym przekonywać kogoś do kupna żelu intymnego Big Grin


RE: Zarabianie na reflinkach - KenkyushaKamil - 25-08-2016 13:11

http://www.programy-afiliacyjne.com.pl/programy-partnerskie/kategoria/gry/296/0.html

Spis programów pod gry