Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME (/Temat-SCAM-Larawith-me-3-dziennie-LIFE-TIME-137267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ArturBy - 24-10-2016 12:14

Gdybanie nic nam nie da.
Czas pokaże, trzeba być dobrej myśli Smile


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Fallriv - 24-10-2016 12:38

Niestety to już nie gdybanie, a po prostu życiowe doświadczenie Wink Trochę upadków tego typu programów widziałem i zawsze schemat jest podobny.

Tutaj nadzieje dawał jeszcze ten event, który się odbył już po wyłączeniu Lary, ale widocznie było to zrobione bez większej pompy pod publiczke. W sumie na zdjęciach nawet nie widać ile osób tam było, a upominki od firmy która ma miliony w skłąd których wchodził notes, smyczka i długopis to także nieco śmiech na sali.

Do tego nawet nie powstał żaden szkielet strony www, gdzie by była chociaż najmniejsza informacja o postępach prac. Wszystko wskazuje na to, że żadnych prac nie ma i Lara padła, a oni próbują uniknąć sporów z Payza i zachować dobre imię pod przyszłe projekty, stąd mydlenie oczu Wink


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ArturBy - 24-10-2016 14:59

(24-10-2016 12:38)Fallriv napisał(a):  Niestety to już nie gdybanie, a po prostu życiowe doświadczenie Wink Trochę upadków tego typu programów widziałem i zawsze schemat jest podobny.

Tutaj nadzieje dawał jeszcze ten event, który się odbył już po wyłączeniu Lary, ale widocznie było to zrobione bez większej pompy pod publiczke. W sumie na zdjęciach nawet nie widać ile osób tam było, a upominki od firmy która ma miliony w skłąd których wchodził notes, smyczka i długopis to także nieco śmiech na sali.

Do tego nawet nie powstał żaden szkielet strony www, gdzie by była chociaż najmniejsza informacja o postępach prac. Wszystko wskazuje na to, że żadnych prac nie ma i Lara padła, a oni próbują uniknąć sporów z Payza i zachować dobre imię pod przyszłe projekty, stąd mydlenie oczu Wink

Wiele na to wskazuje ale ja póki co nie wyciągał bym pochopnie wniosków Smile

Poczekamy do Listopada i zobaczymy.

Każdy kto dłużej działa w HYIP wie jak ważna w tych programach jest dywersyfikacja więc trzeba zając się resztą programów i czekać na rozwój wydarzeń.


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 24-10-2016 21:34

Temat zmienilem na scam.


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - adamcio99922 - 25-10-2016 11:22

Sam wtopiłem Big Grin Na szczęście nie wiele... Z reguły stosuje zasadę, że nie inwestuje w coś co ma więcej niż 60 dni. Tutaj tak zrobiłem i wszedłem wówczas, gdy Lara miała 90 parę dni. Schemat działania tych HYIPów jest coraz bardziej podobny jeden do drugiego. My skupiamy się na szczegółach, które mają niby je odróżnić, a prawda taka, że to jeden i ten sam schemat Jerk2


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - kookee - 25-10-2016 12:16

Tez utopilem troche ale no coz


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ArturBy - 25-10-2016 12:25

(25-10-2016 11:22)adamcio99922 napisał(a):  Sam wtopiłem Big Grin Na szczęście nie wiele... Z reguły stosuje zasadę, że nie inwestuje w coś co ma więcej niż 60 dni. Tutaj tak zrobiłem i wszedłem wówczas, gdy Lara miała 90 parę dni. Schemat działania tych HYIPów jest coraz bardziej podobny jeden do drugiego. My skupiamy się na szczegółach, które mają niby je odróżnić, a prawda taka, że to jeden i ten sam schemat Jerk2

Nie zgodzę się.
Chyba, że masz na myśli te programy typu Lifetime..

Są na rynku revshare, które działają naprawdę długo i wydają się być nadal w bardzo dobrej kondycji.
Ja działam w MXRevshare od pół roku i cały czas regularnie wypłacam zysk.. a sama firma funkcjonuje już prawie rok.
Kolejnym przykładem jest chociażby Recyclix, który też świetnie działa od 2 lat i cały czas regularnie wypłaca zarobki.
Wiec nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego wora!

Osobiście staram się bardzo dokładnie sprawdzać i filtrować firmy w które inwestuje i powiem tak.. od początku działania w Revshare ani raz nie wyszedłem na minus.
Jestem w 100% świadomy tego jakie jest ryzyko ale mimo wszystko moje "sitko" póki co bardzo dobrze się sprawdza Smile
Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć w czym jeszcze działam to zapraszam na priv.


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - adamcio99922 - 25-10-2016 15:58

(25-10-2016 12:25)ArturBy napisał(a):  
(25-10-2016 11:22)adamcio99922 napisał(a):  Sam wtopiłem Big Grin Na szczęście nie wiele... Z reguły stosuje zasadę, że nie inwestuje w coś co ma więcej niż 60 dni. Tutaj tak zrobiłem i wszedłem wówczas, gdy Lara miała 90 parę dni. Schemat działania tych HYIPów jest coraz bardziej podobny jeden do drugiego. My skupiamy się na szczegółach, które mają niby je odróżnić, a prawda taka, że to jeden i ten sam schemat Jerk2

Nie zgodzę się.
Chyba, że masz na myśli te programy typu Lifetime..

Są na rynku revshare, które działają naprawdę długo i wydają się być nadal w bardzo dobrej kondycji.
Ja działam w MXRevshare od pół roku i cały czas regularnie wypłacam zysk.. a sama firma funkcjonuje już prawie rok.
Kolejnym przykładem jest chociażby Recyclix, który też świetnie działa od 2 lat i cały czas regularnie wypłaca zarobki.
Wiec nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego wora!

Osobiście staram się bardzo dokładnie sprawdzać i filtrować firmy w które inwestuje i powiem tak.. od początku działania w Revshare ani raz nie wyszedłem na minus.
Jestem w 100% świadomy tego jakie jest ryzyko ale mimo wszystko moje "sitko" póki co bardzo dobrze się sprawdza Smile
Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć w czym jeszcze działam to zapraszam na priv.



Ja mówię o tradycyjnych HYIP. Nie chciałoby mi się klikać jeszcze w reklamy, żeby zgarnąć jakieś marne centy Jerk2


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - kanibal54d - 25-10-2016 22:21

(25-10-2016 12:25)ArturBy napisał(a):  
(25-10-2016 11:22)adamcio99922 napisał(a):  Sam wtopiłem Big Grin Na szczęście nie wiele... Z reguły stosuje zasadę, że nie inwestuje w coś co ma więcej niż 60 dni. Tutaj tak zrobiłem i wszedłem wówczas, gdy Lara miała 90 parę dni. Schemat działania tych HYIPów jest coraz bardziej podobny jeden do drugiego. My skupiamy się na szczegółach, które mają niby je odróżnić, a prawda taka, że to jeden i ten sam schemat Jerk2

Nie zgodzę się.
Chyba, że masz na myśli te programy typu Lifetime..

Są na rynku revshare, które działają naprawdę długo i wydają się być nadal w bardzo dobrej kondycji.
Ja działam w MXRevshare od pół roku i cały czas regularnie wypłacam zysk.. a sama firma funkcjonuje już prawie rok.
Kolejnym przykładem jest chociażby Recyclix, który też świetnie działa od 2 lat i cały czas regularnie wypłaca zarobki.
Wiec nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego wora!

Osobiście staram się bardzo dokładnie sprawdzać i filtrować firmy w które inwestuje i powiem tak.. od początku działania w Revshare ani raz nie wyszedłem na minus.
Jestem w 100% świadomy tego jakie jest ryzyko ale mimo wszystko moje "sitko" póki co bardzo dobrze się sprawdza Smile
Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć w czym jeszcze działam to zapraszam na priv.

Lubię udzielać się na tym forum, ale zamiast skupiać się na wątku danego programu to ludzie w jednym wątku próbują wypromować swoją osoby albo programy w których działają. Niestety administracja nic z tym nie robi. Programy RevShare działają na takiej samej zasadzie co programy typu HYIP, gdy kończą się pieniądze albo zaczyna być więcej wypłat niż wpłat to admin zawija się z interesem.
Nie wiadomo jak mocno nie sprawdziłbyś biznesu, firmy czy programu, ba możesz nawet znać właściciela osobiście to nie zmieni to faktu, że gdy kasa w programie się kończy to admin kończy zabawę najczęściej przytulając sporą część środków, aby nie pozostać z niczym Smile


RE: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ArturBy - 25-10-2016 22:58

(25-10-2016 22:21)kanibal54d napisał(a):  
(25-10-2016 12:25)ArturBy napisał(a):  
(25-10-2016 11:22)adamcio99922 napisał(a):  Sam wtopiłem Big Grin Na szczęście nie wiele... Z reguły stosuje zasadę, że nie inwestuje w coś co ma więcej niż 60 dni. Tutaj tak zrobiłem i wszedłem wówczas, gdy Lara miała 90 parę dni. Schemat działania tych HYIPów jest coraz bardziej podobny jeden do drugiego. My skupiamy się na szczegółach, które mają niby je odróżnić, a prawda taka, że to jeden i ten sam schemat Jerk2

Nie zgodzę się.
Chyba, że masz na myśli te programy typu Lifetime..

Są na rynku revshare, które działają naprawdę długo i wydają się być nadal w bardzo dobrej kondycji.
Ja działam w MXRevshare od pół roku i cały czas regularnie wypłacam zysk.. a sama firma funkcjonuje już prawie rok.
Kolejnym przykładem jest chociażby Recyclix, który też świetnie działa od 2 lat i cały czas regularnie wypłaca zarobki.
Wiec nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego wora!

Osobiście staram się bardzo dokładnie sprawdzać i filtrować firmy w które inwestuje i powiem tak.. od początku działania w Revshare ani raz nie wyszedłem na minus.
Jestem w 100% świadomy tego jakie jest ryzyko ale mimo wszystko moje "sitko" póki co bardzo dobrze się sprawdza Smile
Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć w czym jeszcze działam to zapraszam na priv.

Lubię udzielać się na tym forum, ale zamiast skupiać się na wątku danego programu to ludzie w jednym wątku próbują wypromować swoją osoby albo programy w których działają. Niestety administracja nic z tym nie robi. Programy RevShare działają na takiej samej zasadzie co programy typu HYIP, gdy kończą się pieniądze albo zaczyna być więcej wypłat niż wpłat to admin zawija się z interesem.
Nie wiadomo jak mocno nie sprawdziłbyś biznesu, firmy czy programu, ba możesz nawet znać właściciela osobiście to nie zmieni to faktu, że gdy kasa w programie się kończy to admin kończy zabawę najczęściej przytulając sporą część środków, aby nie pozostać z niczym Smile

Cytat:Lubię udzielać się na tym forum, ale zamiast skupiać się na wątku danego programu to ludzie w jednym wątku próbują wypromować swoją osoby albo programy w których działają. Niestety administracja nic z tym nie robi.
Forum jest od tego aby wyrażać swoje opinie i to właśnie zrobiłem!
Twoim zdaniem Administracja ma zabronić wyrażania opinii na forum? Chłopie zastanów się nad tym co piszesz..

Cytat:Programy RevShare działają na takiej samej zasadzie co programy typu HYIP.
W teorii nie do końca, bo revshare powinien zarabiać z zewnętrznych źródeł / innych usług na tyle aby utrzymać się bez dodatkowych inwestycji w np. AdPacki, natomiast niestety w praktyce jest jak jest i tutaj się z tobą zgadzam.

Natomiast nie wszystkie działają w takim samym stopniu - i to jest moja opinia ale.. poparta faktami, ponieważ niektóre padają po miesiącu a niektóre działają już od 2 lat i mają się dobrze dlatego właśnie w wielu przypadkach dobre sprawdzenie programu, administracji, planu marketingowego i realności tych często promowanych "zewnętrznych źródeł dochodu" może być wartościowe.
Nigdy gwarancji nie mamy ale mimo wszystko można lepiej i gorzej ulokować swoje środki.

Z tego chociażby powodu w Larę zainwestowałem dużo mniej niż w np. MX, Recyclix czy TheAdsTeam.

Oczywiście, że koniec kasy jest równoznaczny z upadkiem firmy/programu natomiast jeżeli dany program ma jakieś dodatkowe źródła dochodu/ limity wypłat i inne różne potwierdzone zewnętrzne dochody to jego żywotność jest znacznie dłuższa i to też jest fakt - oczywiście tylko w tych potwierdzonych przypadkach.