Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME (/Temat-SCAM-Larawith-me-3-dziennie-LIFE-TIME-137267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Coder - 09-10-2016 20:04

Alexander ⚔ Creator ⚔:
LARA FACEBOOK PAGE was temporarelly deleted (support can't handle requests)
It can be restored within 14 days. So don't worry about this
We can't focus on it now. We are working on the web based client so users still can go back to LARA
We think that telegram blocked all the API acess for our domain

Admin pracuje nad stronką zamiast telegramu.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 09-10-2016 20:23

Ja mysle ze jest spora nadzieja ze powroca, nawet admini pisza aby wstrzymać sie w obecnei sytuacji z nowymi imwestycjami i nie zapraszac nowych osob co jest rzadkością w hyipach. Poza tym wyplaty na payza caly czas instant idą a oni pracuja nad rozwiazaniem problemu z telegramem co moze zajac 1-2 dni


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ma_ko - 09-10-2016 20:27

Ja też w sumie trzymam kciuki jakby sie zwineli po cichu to po ptokach ale ze napisali to jeszcze mam nadzieje.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Lazork - 09-10-2016 22:20

Może i powróci ale inwestorów raczej będzie problem namówić do składania depozytów

Sent from my SM-N910C using Tapatalk


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Serkownik - 09-10-2016 22:35

przez BTC wyplaca ?
przez payze instant wyplata


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Lazork - 09-10-2016 22:46

Przez btc nie wypłaca

Sent from my SM-N910C using Tapatalk


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Fallriv - 09-10-2016 23:07

Payza na razie płaci elegancko, ale jak szybko nie ogarną problemów to i Payza przestanie płacić, bo po prostu nie będzie z czego - ludzie teraz nie wpłacają nowych środków i same wypłaty idą Wink

Też mam nadzieje, że to nie koniec, bo widać że admini wrzucają info i nie uciekli ot tak - jest szansa, że faktycznie Telegram ich zaskoczył i to nie było planowane i celowe działanie.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 09-10-2016 23:09

@Fallriv sami admini piszą aby nie wpłacać z zewnątrz nowych środków w tej chwili więc chyba wiedzą co robią Smile
A jesli chodzi o nowe depozyty to ja jestem spokojny teraz nawet na lara community widac depozyty po 2 k $ i mnóstwo reinwestycji mimo takich problemów, na szczęście w Lara nie ma tylko inwestorów z Polski którzy panicznie na wszystko reagują.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ma_ko - 10-10-2016 14:01

Kilknęłem nie w tą opcje co trzeba i wypłaciłem przypadkowo 2$ :E ale przynajmniej póki ci moge potwierdzić że wypłaty (przynajmniej na Payza) nadal dochodzą błyskawicznie Smile


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - HerossiK - 10-10-2016 15:22

Ja wczoraj rano wypłaciłem na btc i do dzisiaj nie dostałem wypłaty więc chyba tylko na payze można.