Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME (/Temat-SCAM-Larawith-me-3-dziennie-LIFE-TIME-137267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Patrykso - 09-10-2016 11:46

Oby to było tylko chwilowe bo dziwne ,że na to nie płaca , a tam płacą


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Lazork - 09-10-2016 12:24

chyba eva wykończyła lare ..


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 09-10-2016 12:32

(09-10-2016 11:46)Patrykso napisał(a):  Oby to było tylko chwilowe bo dziwne ,że na to nie płaca , a tam płacą
0

Nie takie dziwne, w hyipach z reguły na payza wypłacają najdłużej bo najtrudniej stamtąd wyprowadzić kasę adminom no i można niby spór założyć na payza ale on nie zawsze jest skuteczny.
Póki co Lara informuje i ładnie się tłumaczy z problemów, więc może i wszystkie płatności powrócą.
Pozostało czekać.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Coder - 09-10-2016 14:10

Wg mnie to już scam. Podobny schemat jak we wszystkich innych programach. Sam założyłem już spór na Payza.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Takeo - 09-10-2016 14:28

chyba spadło z rowerka





RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Coder - 09-10-2016 14:58

Wszystkie hyip'y oparte na telegramie padają jeden po drugim ze względu na działania twórców...


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 09-10-2016 15:49

lara jeszcze nie padła, zobaczymy czas pokaże co wykombinuja czy się zmyją całkiem


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - ma_ko - 09-10-2016 16:05

Sledze podobne fora o Larze i z tego co ludzie mówią wydaje mi się że że jedyne co mogą zrobić to przejść na jakąś normalną platforme albo nie wiem, bo czytając ten artykuł http://behindmlm.com/companies/telegram-shuts-down-lara-with-me-ponzi-bot/ to wydaje mi się że za długo na telegramie nie podziałają


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - banipunz - 09-10-2016 19:35

IMPORTANT MESSAGE

Hello everybody
Now we have some unpleasant news for you. We will not try to sugar coat it, issues we are facing at are very real and already affected whole LARA community.
As you might know already, from the recent news article, there was a collective troll abuse attack on LARA from @newschannel
During the last week those people were trying to provocative others in a different ways. This channel was spreading rumors around all the communities, and finally organized a collective abuse request on Lara services (without even being a Lara platform participants)

The results of their actions were a partial API access block & “warning” notification at all the messages LARA bot sends.
We are not able to work with investors money anymore, although users are still able to receive revenue in a manual mode. Right now we proceed some payouts in a complete automatic mode but the majority of your requests can be paid only manually. We simply cannot run our software (telegram might restricted an access to the bot API for our domain in a first place) Our Support Team & administration has a tremendous wave of questions, do not expect an instant answer from them.

Please do not invest or invite people in your team before this issue will be completely resolved. Share this message to all the partners you have.

Enemies found our Achilles Hell. We used 3rd party service and rely on it as an absolutely unbiased instrument but we were wrong and we will fix it. We hope LARA will be back to normal working mode.
It is not the end. It will never be…

#lara_with_you #be_with_lara

Najnowsze (oficialne) informacje dot. sytuacji Lary

@edit Wyglada pieknie, szkoda ze usuneli fp xD Jerk


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - adik7276 - 09-10-2016 19:59

Mój detektor SCAMÓw działa niezawodnie póki co. Rozmyślałem 2 tygodnie temu nad wejściem, ale po raz kolejny okazało się że nie warto wchodzić do większości programów z takim stażem.

Nie mówię że Lara to SCAM bo to się okaże na dniach, ale w takiej sytuacji program bardzo wiele traci w oczach użytkowników i osób które planowały wejść. Nawet jeżeli wszystko ruszy to nie wróżę tutaj długiej przyszłości bo ludzie zaczną uciekać co jest 100% pewne.