Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME (/Temat-SCAM-Larawith-me-3-dziennie-LIFE-TIME-137267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


[SCAM]Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 22-08-2016 15:01

Temat Aktualizowałem: 02.10.2016
Nazwa programu to:
Lara With Me

Minimalna inwestycja to: 10 $

Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Payza, Bitcoin

Wypłaty są instant ! Program wypłaca pięknie, oby tak dalej !

Prowizja z poleconych to 10% od inwestycji

Program działa już ponad 107 dni ! Heart
Żeby zarabiać na Lara With Me, trzeba mieć aplikacje Telegram.
Może się na początku wydawać problem, ale po chwili jest Ona naprawdę prosta w obsłudze.

Napisałem krótką instrukcje jak założyć konto:
REF LINK - https://larawith.me/?partner=241854454 Huh Idea
LINK CZYSTY - https://larawith.me/ Sad
1.Wejdź na stronę
2.Wyłącz denerwująca muzykę
3.Kliknij na środku "Activate Lara"
4.Zainstaluj telegram lub poleam Ci wybrać wersje przeglądarkową " GO to web-version"
5.Załóż konto podając numer telefonu
6.Podaj kod, który przyszedł Ci na SMS


Jeżeli masz jakieś problemy to chętnie pomogę Smile


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 23-08-2016 20:56

Program wyplaca, pieniądze po 5 sekundach na payzie.
Dodam screen jak wroce do domu, bo pisze z tele


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 24-08-2016 18:21

Jak napisałem, dodaje screen. Dzisiejsza wypłata. Program działa jak należy.Wypłaca w parę sekund.
[Obrazek: 819e87db45a57.png]


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 25-08-2016 21:03

Programik dalej wyplaca Smile Wyplata w 1 minute


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 30-08-2016 12:25

Spóźniłem się z założeniem tego tematu na forum, no ale trudno. Opiszę jak to wygląda u mnie na dzień dzisiejszy i jak kondycja programu.

Jak o tym usłyszałem to podchodziłem do tego sceptycznie, bo kto mnie już trochę zna to wie, że nie wchodzę do programów z tak wysokim ROI, ale w tym przypadku w miarę szybko zmieniłem zdanie po tym jak dowiedziałem sie ze promuje to znana mi osoba która zarabia zawsze ładną kasę z hyipów. Poza tym na chwilę obecną jest juz ponad 5 mln$ depozytów (w ciagu 72 godzin weszło 1 mln, depozytów) program ma 70 dni i mnóstwo osób sie przyłącza. Krótko mówiąc płaci 3% dziennie, naliczenia po równych 24 godzinach, nie ma minimum do wypłaty. Można wypłacać codziennie, codziennie zmniejszając swoje zadłużenie, po max 34 dniach mamy swój wkład spowrotem.
Minimalna inwestycja to 10$. Reinwestycja tez min. 10$.
Z racji tego że zainwestowałem 500$ mam dostęp do szczegółowych statystyk - kto ile wpłaca i wypłaca z całego świata, na życzenie mogę udostępnić screeny.
Mam tez dostęp do czatu naszej polskiej grupy (oczywiście każdą zainteresowaną osobę mogę dodać) na chwilę obecną są już 72 osoby z Polski.
Jeśli ktoś choć trochę zainteresuje się programem zapraszam na priv, mogę wysłać krótką prezentację po polsku co i jak.
A oto dowód mojej aktywności : Smile
[Obrazek: 30xivtl.jpg]
Jak widać wypłaty przetestowane i są instant na każdy procesor.


Serdecznie zapraszam, osobiście uważam że na tą chwilę ryzyko nie jest bardzo duże.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - szymong - 30-08-2016 13:39

Tak jak kolega napisał, wszystko pięknie śmiga


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 30-08-2016 21:48

Statystyki na dzień dzisiejszy:

[Obrazek: 282u69.jpg]

oraz dzisiejsza wypłata oczywiście instant:

[Obrazek: dziwi.jpg]

I kilka słów co do transparentności projektu:

LARA inwestuje w inne hyipy oraz giełdy kryptowalut. Wszystkie depozyty na oficjalnej grupie "lara comunnity' sa rejestrowane i pokazywane.
Support od Lara rowniez szybko odpisuje i pomaga. Mysle, ze podziała to dlugo, nie wyglada na tani Projekt. Jest oczywiście wolny od ataków DDOS i innych syfow na ktore moga być narażone hyipy posiadające back office na stronie web.


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Fallriv - 31-08-2016 19:22

Ta "wkurzająca" muzyczka mnie właśnie zachęciła Big Grin Poczułem się jak w cyberpunku i czymś... wyjątkowym Wink Zupełnie nie wygląda to jak inne HYIPy, przyciąga uwagę i faktycznie zachęca do inwestycji. Wchodzę w to Big Grin


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - rafi213 - 02-09-2016 13:37

Ciekawe co tak przyciąga inwestorów, ale pewnie jest wiele powodów
Ważne że płaci a kondycja programu coraz lepsza Big Grin

Statystyki na tą chwilę:
[Obrazek: 15xsgvb.jpg]

oraz moja wczorajsza wypłata:
[Obrazek: vicniv.jpg]

Na naszym polskim czacie "Lary" na Telegramie jest już ponad 100 osób, na czacie światowym 3800 Smile


RE: Larawith.me - 3% dziennie - LIFE TIME - Fallriv - 03-09-2016 16:31

Moje staty:

[Obrazek: 33vfbtc.jpg]

No i pierwsza wypłata, wpłacałem przez BTC więc aby wyjąć na Payza musiałem zrobić minimalny depozyt. Kasa w 30 sekund na koncie Wink

[Obrazek: 2hed47a.jpg]