Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości (/Temat-Czyszczenie-skrzynek-prywatnych-wiadomosci-137254)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - DzejkobPL - 25-08-2016 22:15

PPM -> Zapisz jako -> Zapisz.

Takim sposobem masz na dysku. Big Grin


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Admin - 27-08-2016 09:10

Skrzyneczki poczyszczone, pozostawiłem wam wiadomości przychodzące z ostatnich 3 tygodni Smile skonfigurowałem też ręczne czyszczenie skasowanych wiadomości (katalog usunięte). Teraz wiadomości i funkcjonalności działają znacząco szybciej - tak jak powinny Smile


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Scoobyx - 28-08-2016 10:15

W końcu ktoś to zrobił za mnie, dzięki czekałem na ten moment Lol
U was też jest taki "bug" że pokazuje stan "wszystkich" wiadomości w liczbie, jaka była poprzednio? tzn. przed wyczyszczeniem


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Meloman - 28-08-2016 19:03

(28-08-2016 10:15)Scoobyx napisał(a):  W końcu ktoś to zrobił za mnie, dzięki czekałem na ten moment Lol
U was też jest taki "bug" że pokazuje stan "wszystkich" wiadomości w liczbie, jaka była poprzednio? tzn. przed wyczyszczeniem
@[Scoobyx] Też tak miałem, ale wyczyściłem cookies i już pokazuje normalnie Smile

@[Admin] Ugh, w końcu skrzynka oczyszczona Big Grin Nigdy bym chyba jej nie wyczyścił.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Magisterek - 29-08-2016 09:58

A ja jeszcze nie zerklem ale wiem ze mialem 9 nie usunietych w napisane jest ze mam 6.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Lion94 - 03-09-2016 00:29

@Admin:
na takie zmiany trzeba nie tylko mnie jak i pozostała resztę użytkowników dłużej informować (można taką faze wprowadzić nawet za 65-80 dni)
po drugie te które miałem niedawno wiadomości w skrzynce dotyczyły były one WAŻNE - straciłem przez was nie tylko korespodencję ale możliwość "zarobienia" paru groszy.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - demek1987 - 06-09-2016 14:34

ja to samo straciłem mase przydatnych informieacji, kont które nakupowałem, takie informacja powinna przyjść mailowo bo nie każdy tutaj czyta wszystko na forum bo czasu na to nie ma


DZIEKI WIELKIE


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Majka - 06-09-2016 14:42

(06-09-2016 14:34)demek1987 napisał(a):  ja to samo straciłem mase przydatnych informieacji, kont które nakupowałem, takie informacja powinna przyjść mailowo bo nie każdy tutaj czyta wszystko na forum bo czasu na to nie ma


DZIEKI WIELKIE

Nie musiałeś wogóle "szperać" po forum. Była informacja w nagłówku - pasku na samej górze strony.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - demek1987 - 06-09-2016 15:38

(06-09-2016 14:42)Majka napisał(a):  
(06-09-2016 14:34)demek1987 napisał(a):  ja to samo straciłem mase przydatnych informieacji, kont które nakupowałem, takie informacja powinna przyjść mailowo bo nie każdy tutaj czyta wszystko na forum bo czasu na to nie ma


DZIEKI WIELKIE

Nie musiałeś wogóle "szperać" po forum. Była informacja w nagłówku - pasku na samej górze strony.


najwidoczniej za mała!!!!


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Ascoran - 06-09-2016 15:40

(06-09-2016 15:38)demek1987 napisał(a):  
(06-09-2016 14:42)Majka napisał(a):  
(06-09-2016 14:34)demek1987 napisał(a):  ja to samo straciłem mase przydatnych informieacji, kont które nakupowałem, takie informacja powinna przyjść mailowo bo nie każdy tutaj czyta wszystko na forum bo czasu na to nie ma


DZIEKI WIELKIE

Nie musiałeś wogóle "szperać" po forum. Była informacja w nagłówku - pasku na samej górze strony.


najwidoczniej za mała!!!!

Była DUŻA czerwona czcionka - trzebabyło być ślepym żeby jej nie zauważyć