Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena fanpagu 107k lajków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena fanpagu 107k lajków (/Temat-Wycena-fanpagu-107k-lajkow-137245)



Wycena fanpagu 107k lajków - piotrgk4 - 21-08-2016 20:21

Witam prosił bym o realną wycenę tego fanpagu. Wiem że dla większości będzie się liczyć tylko ilość lajków, jednak uważam że strona dotarła do 9kk ludzi więc na pewno jest coś warta. Czekam na propozycje
Załączam zdjęcie z statystykami


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Wycena fanpagu 107k lajków - domin_dz - 21-08-2016 20:31

Co to za tematyka? Możesz dać linka do niego?


RE: Wycena fanpagu 107k lajków - piotrgk4 - 21-08-2016 21:02

Linku nie dam. Tematyka to śmieszne filmiki.
Daje screen odnośnie ludzi na fanpagu

[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Wycena fanpagu 107k lajków - domin_dz - 21-08-2016 21:10

(21-08-2016 21:02)piotrgk4 napisał(a):  Linku nie dam. Tematyka to śmieszne filmiki.
Daje screen odnośnie ludzi na fanpagu

[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Trochę trudno wycenić stronę bez poznania jej kontentu, patrząc na zasięgi to możesz minimum 5k wołać, o ile to nie jest zasięg zebrany za jakiś pojedynczy trafiony post, który zaczęły udostępniać inne strony.

Możesz chociaż dać jakąś wskazówkę jak znaleźć ten FP?


RE: Wycena fanpagu 107k lajków - piotrgk4 - 21-08-2016 21:21

Cóż wskazówki też nie dam ponieważ musiałem usunąć wszystkie filmiki z powodu praw autorskich a nie chciałem strony stracić. Więc napisałem żal post odnośnie tego co się stało i co będzie się dziać. Zasięg nie jest podbijany od około 3 miesięcy powoli wzrasta od 2kk do teraz czyli 4kk. Tematyka to śmieszne filmiki. Serio te słowa najlepiej opisują fanpage Big Grin Liczyłem że jakaś polska firma zrobi jakąś zabawną reklamę i zapłaci mi za umieszczenie tego filmiku dzięki czemu się stanie wiralką jednak nie doczekałem się Big Grin


Wycena fanpagu 107k lajków - Majka - 06-04-2017 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.