Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankieta - zainteresowanie programem partnerskim kreatora internetowych wizytówek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ankieta - zainteresowanie programem partnerskim kreatora internetowych wizytówek. (/Temat-Ankieta-zainteresowanie-programem-partnerskim-kreatora-internetowych-wizytowek-137205)



Ankieta - zainteresowanie programem partnerskim kreatora internetowych wizytówek. - SysTele - 20-08-2016 13:30

Witam wszystkich zarabiających!

Pracuję właśnie nad projektem kreatora stron internetowych. Wiem, że na tym forum istnieje duża społeczność osób biorących udział w różnorakich programach partnerskich. W związku z tym, kieruję do Was - Szanowni Użytkownicy - pytanie:

Czy bylibyście zainteresowani programem partnerskim, który polegałby na polecaniu produktu jakim jest wizytówka internetowa?

Wizytówka internetowa to prosta strona WWW, na której znajdują się podstawowe informacje o przedsiębiorcy, mapa dojazdu, kontakt, oferta, galeria itd.

Ma to być produkt, który będzie świetnie współgrał z wizytówką Google (wiecie... ta mapka i lista firm).

Stworzenie nowej wizytówki będzie bajecznie proste i będzie wiązać się z wypełnieniem formularza (maks. 10 min) danymi firmy, godzinami otwarcia itd.

Prowizja dla partnerów wynosiłaby dowolną kwotę, którą ustalicie sobie w panelu. My pobieralibyśmy tylko kilkadziesiąt zł (usługę wykupuję się na minimum rok). Dokładne ceny będą ustalane na dniach. Będą pakiety zarówno z domeną .pl jak i w naszej własnej przygotowanej subdomenie (tańszy pakiet ECO). Do każdej wizytówki e-book gratis jak przygotować wizytówkę Google i potwierdzić adres siedziby. Proszę Was drodzy użytkownicy o odzew, czy bylibyście zainteresowani takim programem partnerskim. Jesteśmy otwarci na wszelakie sugestie i opinie, jak Wy widzielibyście taki program.

Pozdrawiam Smile
SysTele


RE: Ankieta - zainteresowanie programem partnerskim kreatora internetowych wizytówek. - Wojtek574 - 21-08-2016 16:09

Wedlug mnie to nie jest glupi pomysł Wink


RE: Ankieta - zainteresowanie programem partnerskim kreatora internetowych wizytówek. - Devil877 - 21-08-2016 16:49

według mnie również , jestem ciekawy jakie to będą stawki Wink